ritm motivasyonM3 Works Piknik Etkinliği ve Piknik Aktiviteleri Kurumsal Piknik firma çalışanlarının aileleri ile bir araya gelerek kaynaşmasını amaçlar.

 

Firma çalışanları yapılan bu Piknik Organizasyonu vasıtası ile senenin yorgunluğunu arkadaşları ve aileleriyle birlikte doğanın güzellikleri , yenen lezzetli piknik menüleri , oynanan piknik oyunları ve yarışmaları ile atarlarken , misafir çocuklarımızda animatörler eşliğinde çeşitli danslar ve eğlenceli aktiviteler ile eğlenmektedirler.

Doğa ile iç içe geçen bir Piknik gününün sonunda mutlu ve eğlenmiş olarak evlerine dönen misafirler firmaları , aileleri ve kendileri için çok daha verimli ve başarılı olacaklardır.

Bahar aylarında ki güneşin tatlı sıcaklığında yapılabilecek en keyifli eylem pikniktir. Bu piknik hele ki çalışma arkadaşlarınız ve ailenizle bir arada oluyorsa daha keyifli bir hal alacaktır. Doğanın dinlendirici atmosferinde siz aileniz ve iş arkadaşlarınız ile eğlenirken çocuklarda animatörlerimiz ile hummalı bir eğlence, oyun aktivitesine dalmış olacaktır. Aileniz ile iş arkadaşlarınızı bir araya getirmek çalışma hayatını sizin için daha sıcak, daha huzurlu bir hale dönüştürecektir. İşte bu nedenledir ki ailenizi ve takım arkadaşlarınızı aynı organizasyonda doğanın kucağında bir araya getiriyoruz.

Oynanan piknik oyunları, çeşitli etkinlikler ve tabi ki pikniğin olmazsa olması özel piknik menüsü ile unutulmaz anlar sizleri bekliyor.

YouTube video

Karnaval Oyunları Karnaval Oyunları Şişme Oyunlar Şişme Oyunlar Animasyon Yiyecekleri

 

 

 

 

 

 

csobanner

 

ysobanner

 

Referans İşler

STFA

stfa-piknik-280-150

M3 Works olarak STFA ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Şirket Pikniği en az bir önceki yıl kadar başarılı gerçekleştirildi. Katılımcılar aileleriyle bir araya gelerek keyifli zaman geçirirken çok renkli anlar yaşandı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/stfa-2-sirket-piknigi/

 

Bunlara da bakmak isteyebilirsiniz: 

Atölye Çalışmaları Fuaye Aktiviteleri Aktiviteler

Etkinlik Türü
Piknik Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
İletişim
Motivasyon
Paylaşım