sumo-guresi

Piknik ve fuaye aktivitelerinde gerçekleştirdiğimiz Sumo Güreşi çocuklar ve yetişkinler için gerçekleştirdiğimiz inanılmaz eğlenceli bir aktivitedir. Sumo konseptli şişme kıyafetleri giyen katılımcılar, yumuşak platform üzerinde sumo güreşi yaparlarken amaç belirli çizginin dışına diğer yarışmacıyı çıkarmaktır. Daire şeklinde ki platformda sumo güreşi yapan katılımcılar çok eğlenceli görüntüler sergilemektelerdir. Şişme kıyafetleri giydikten sonra sumoculara benzeyen katılımcılar yarışma sırasında büyük bir hevesle diğer yarışmacıyı çizgi dışına çıkarmaya çalışırlar. Artık çocuklar da Sumo Güreşçisi olmanın tadına varabilecek. Çocuklar için özel olarak küçük boyutlarda üretilmiş kıyafetler bunu mümkün kılıyor. Yarışma olarak gerçekleştirilen bu aktivite artık sizlerin de bir sumo güreşçisi olmasını sağlıyor! Etkinlik sırasında ortaya çıkan komik görüntüler eğlenceyi bir o kadar da arttırıyor.

M3 Works olarak saniyeler içinde sizden birer Sumo Güreşçisi ortaya çıkartıyoruz, hem de bunu en eğlenceli, en komik, en keyifli hale dönüştürerek yapıyoruz. Piknik ve fuaye aktivitelerinde gerçekleştirdiğimiz Sumo Güreşi çocuklar ve yetişkinler için gerçekleştirdiğimiz inanılmaz eğlenceli bir aktivitedir. Bu oyunda kilonuz, yaşınız, boyunuz ne olursa olsun hiç fark etmez! Herkes özel hazırlanmış sumo kıyafetleri içerisinde birer sumo güreşçisi.. Tek yapmanız gereken rakibinizi daire dışına çıkaran ilk Sumo olmak! Yani dış bölge ile ilk olarak temas eden veya düşen Sumo, güreşi kaybediyor.

Bu eğlenceli oyun hem katılımcılar hem de onları izleyenler için tam bir kahkaha tufanı. Bu özel kıyafetler güreşçilerin hareket kabiliyetini ileri derecede kısıtlaması nedeniyle hem oyun sırasında hem de Sumo’lar düşerken çok eğlenceli görüntüler sergilemesine neden oluyor. Artık çocuklar da Sumo Güreşçisi olmanın tadına varabilecek. Çocuklar için özel olarak küçük boyutlarda üretilmiş kıyafetler bunu mümkün kılıyor. Yarışma olarak gerçekleştirilen bu aktivite artık sizlerin de bir sumo güreşçisi olmasını sağlıyor! Etkinlik sırasında ortaya çıkan komik görüntüler eğlenceyi bir o kadar da arttırıyor.

M3 Works olarak Sumo Güreşi şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Sumo Güreşi oyun alanını kiralayabilirsiniz.

sumo-guresi (1) sumo-guresi (2)

YouTube video