Sık Sorulanlar

Bu sayfada M3 Works’ün sunduğu etkinlikler konusunda sık sorulan sorulara yer verdik.

Etkinlik Öncesinde

10 kişiden daha az katılımlı, butik gruplardan 5.000 kişilik şirketlere kadar her büyüklükteki şirkete özel çalışmalarımız mevcuttur. Üç kişilik yönetici grubuna özel çalışmalar yapmışlığımız vardır. Bugüne kadarki en kalabalık etkinliklerimize örnek olarak 7.500 kişilik Bosch Bursa Fabrikaları takım çalışması ve Türkiye Gençlik Zirvesi’ndeki 8.000 kişilik takım çalışması etkinliklerimizi gösterebiliriz.
Türkiye’nin her yerinde, Kıbrıs’ta ve dünyanın tüm ülkelerinde hizmet verebilmekteyiz. Daha önce hizmet verdiğimiz ülkeler arasında Azerbaycan, Romanya, Sırbistan, Almanya, Mauritius (Afrika), Avustralya bulunmaktadır.
Etkinlik süreleri websitemizde etkinlikler sayfasında ve kataloglarımızda ilgili etkinlik sayfalarında belirtilmekte olup, 5 dakikadan başlayarak, tüm güne yayılabilmekte ya da ardıl günleri kapsayacak şekilde organize edilebilmektedir.
Dilediğiniz programa göre esnek eğitimlerimizi, atölyelerimizi yerleştirebiliriz. Ayrıca toplantı araları için fuaye aktivitelerimizi öneririz.
Aktivitelerimizi bütçenize uygun şekilde şekillendirebiliriz.
Etkinliğin türüne göre mekan seçimini en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. İç mekan aktiviteleriniz için şirketiniz bünyesindeki toplantı salonlarını, yemekhaneyi ya da otellerin toplantı salonlarını kullanabiliriz. Dış mekan etkinliklerinde de şirketinizin ya da bir otelin bahçesini, etkinlik açık alanlarını, plajları ya da piknik alanları gibi pek çok değişik mekanı kullanabiliriz…

Her türlü şirket, kurum, organizasyon ve Sivil Toplum Kuruluşları’na uygun çalışmalarımız bulunuyor. Bugüne kadar özel şirketlerin yanısıra, devlet kurumları, üniversiteler, dernekler ve  Sivil Toplum Kuruluşları ile ortak pek çok aktivite gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Ne kadar erken çalışmaya başlarsak o kadar sağlıklı olur. Bazı oyunlarda tedarik süreci uzun olduğu için 5-10 iş günü önce konfirme almamız gerekebilir. Ancak son dakika talepleriniz için her zaman depolarımızda hazır olan etkinliklerimiz bulunuyor.
Tekliflerimiz genellikle “herşey dahil”, “anahtar teslim”dir. Ancak bazı özel etkinliklerde sizden bazı bilgiler almamız gerekebilir. Bunları tekliflerimizde belirtiriz.
Son dakika talepleriniz için her zaman depolarımızda hazır olan etkinliklerimiz bulunmaktadır.
İlk uygun tarihinizde sunum yapabilmek için sizi ziyaret edebiliriz. Ziyaret günümüzü kararlaştırabilmek için lütfen bizimle +90(212)241-4171 numaralı telefonumuzdan, info@m3.com.tr email adresinden ya da websitemizdeki iletişim formunu kullanarak iletişime geçin.
Teklif almak için bizimle +90(212)241-4171 numaralı telefonumuzdan, info@m3.com.tr email adresimizden ya da websitemizdeki iletişim formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizde yer, tarih, kişi sayısını belirtmeyi unutmayın lütfen. Ayrıca departman, etkinliğin amacı, etkinlik süresi, mekan tercihleriniz, etkinlikle elde etmek istediğiniz kazanımlar (takım çalışması, motivasyon) gibi ayrıntıları iletirseniz daha terzi usülü, size özel çalışmalar yapabiliriz.

Etkinlik Sırasında

Talebiniz sırasında bize ne kadar çok bilgi verirseniz özel katılımcılara o kadar hazırlıklı olarak geliriz. Her türlü koşul için seçeneğimiz mevcut.
Talebinize göre yardımcı olmak isteriz.
Çoğu çalışmamız tüm seviyelerdeki katılımcılara uygundur. Ancak bazı sportif faaliyetler yüksek efor gerektirir. Eğer bu tür bir etkinlik talebiniz olursa neye hazırlıklı olmanız gerektiğini önceden belirtiriz.
İlgili günün hava şartlarını önceden öğrenerek, hava durumuna göre hazırlık yapıp etkinlikten en üst verimi almanızı sağlıyoruz.

Etkinlik Sonrasında

Birçok Sivil Toplum Kuruluşu ile işbirliği anlaşmalarımız bulunuyor. Websitemizde etkinlik araması yaparken etkinlik kazanımları arasında “Sosyal Sorumluluk”u seçerseniz bu tarz etkinliklerimize ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz kurumlarla beraber STK içeriği pek çok etkinlik yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Manevi olarak en çok tatmin yaşanan bu çalışmalarımızın sonuçları detaylı olarak sizlere sunulmaktadır.
Talep ettiğiniz tüm ödüllendirme çalışmalarında destek olabiliriz.
Tüm etkinliklerde fotoğraf ve video çekimi, hatta drone, 3 boyutlu, Gopro gibi ileri teknikleri de içeren çalışmalar yapılabiliriz.

M3 Works ve etkinliklerimiz hakkında başka sorularınız oluşursa sitemizde arama yapabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

M3 Works’ün imza attığı etkinliklerde çekilen videoları ve fotoğrafları düzenlemek işimin bir parçası… M3 Works’ün 3D print, video çekimi, drone çekimi gibi yüksek teknik olanakları etkinliklerimizi benzersiz kılıyor ve diğer firmalardan farklı bir konuma yerleşmemizi sağlıyor.
Adem | Teknik Uzman

İnsan Kaynakları

Bize Katılın!

Tam zamanlı, part time veya eğitmen kariyerinize Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinde devam etmek için CV’lerinizi bekliyoruz. Eğitmen başvurusunda bulunacaksanız alanınızla ilgili referans, video ve varsa web adresi eklemeniz önemlidir.

Staj İmkanları

Gelişimlerine destek olmak, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını ve profesyonel çalışma alanlarını görmelerini sağlamak için üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Staj yapabileceğiniz tarihleri belirterek CV gönderebilirsiniz.

+90 (212) 241-4171

Email M3 Works