M3 Works Harbiye Harita

İnsan Kaynakları

Bize Katılın!

Tam zamanlı, part time veya eğitmen kariyerinize Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinde devam etmek için CV’lerinizi bekliyoruz. Eğitmen başvurusunda bulunacaksanız alanınızla ilgili referans, video ve varsa web adresi eklemeniz önemlidir.

Staj İmkanları

Gelişimlerine destek olmak, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını ve profesyonel çalışma alanlarını görmelerini sağlamak için üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Staj yapabileceğiniz tarihleri belirterek CV gönderebilirsiniz.

+90 (212) 241-4171

Email M3 Works

Haydi Başlayalım!

Kurumsal etkinlik organizasyonunda 14 senelik deneyimimizle sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Mesajnız bize ulaşır ulaşmaz ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

    Evet, email adresime M3 Works Katalogu'nu gönderin.

    M3 Works ile Türkiye’de yeni ve heyecan verici bir kurumsal eğlence kültürü oluşturduk. Şöyle düşünelim: Eğlenmek için konserlere, tiyatrolara, sergilere gidiyoruz. Ama hep izleyeniz. Bizim projelerimizdeyse perküsyonu çalan, tuale boya akıtan, şarkı söyleyen, sahnede olan sizsiniz! Bu durumda bu işten keyif almamanız mümkün mü? M3 Works insanları sıkıcı PowerPoint sunumlardan kurtarıyor, kurum kültürünü ve mesajlarını çalışanlara yepyeni bir yolla sunmanıza yardımcı oluyor…
    Erdem | CEO / M3 Works