M3 Works Ekibi

M3 Works ekibi çok farklı uzmanlıklara ve iş deneyimlerine sahip takım arkadaşlarından oluşmakla beraber bir konuda buluşuyoruz:

“İşimizi çok seviyoruz ve size en iyi etkinlikleri sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz!”

2005 senesindeki kuruluşumuzdan bu yana merkezimizde hizmet veren tam zamanlı ekibimiz ve etkinlik türlerine göre işbirliği kurduğumuz uzmanlar, profesyoneller ve sanatçılardan oluşan geniş part-time kadromuzla şirketinizin kurumsal etkinlik organizasyon departmanınız olmak istiyoruz.

Erdem
ErdemCEO - Chief Entertainment Officer
Aslen makine mühendisi olan Erdem, 2005 yılında M3 Works’ü kurmuştur. “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konularında 500’ün üzerinde seminer veren Erdem, ödüllü bir girişimci ve motivasyonel konuşmacıdır. 4 kitabı, 1 albümü bulunan Erdem, aynı zamanda lisanslı yarış pilotu ve amatör fotoğrafçıdır.
Ahmet
AhmetTeknik Uzman
Websitesinden masaüstü baskılarına, video montajından mobil define avı uygulamalarına kadar tüm teknik işlerde stajından ustalığına olan yolculuğunu M3 Works’te devam ettirmektedir
Özlem
ÖzlemMüşteri İlişkileri
İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunu olan Özlem nezaketiyle müşterilerimizin gönlünde taht kurmaktadır
Görkem
Görkemİdari İşler ve Satın Alma
İşletme Lisansı ardından M3 Works’te iş hayatına atılan Görkem, profesyonel Airsoft atıcılık sporcusudur. Her ne kadar İdari İşler ve Satın Alma’dan sorumlu olsa da teknik beceri gerektiren tüm işlerde hünerlerini göstermektedir.
Murat
MuratGrafiker
Görsel sanatlar lisansı sırasında mezuniyet stajını M3 Works’te tamamlayan Murat sanatsal grafikleriyle takım aktivitelerini güzelleştirmektedir
Ferhat
FerhatSaha Yönetimi
Parekende ve gıda sektörü kariyeri ardından M3 Works’te tüm bu deneyimlerinin yanı sıra İsviçre Ordu Çakısı misali türlü yetenekleriyle bilinmektedir.
Emirhan
EmirhanProje Yönetimi
Kurumsal şirketlerde satış kariyeri ardından M3 Works’te kariyerine devam etmektedir
Çağrı
ÇağrıMüzisyen
Türkiye’nin en iyi latin perküsyoncusu olarak bilinen Çağrı’nın birçok albümde kaydı bulunuyor.
Hilal
HilalMali İşler
Muhasebe Yüksek Lisansı ile işin ehli olan Hilal dosta güven düşmana korku vermekte, çalışkanlığıyla kalpleri fethetmektedir.
İlayda
İlaydaProje Yönetimi
İşletme Lisansı’yla birlikte stajından beri M3 Works’te olan İlayda, ayrıca İstanbul Üniversitesi Adalet Bölümü öğrencisidir. Üstün sunum ve eğlendirme yetenekleriyle sevilmektedir.
Korhan
KorhanMüzisyen
Küba geçmişindeki dil ve perküsyon yetenekleriyle Türkçe dışında İngilizce, İspanyolca ve Rusça Ritim Atölyeleri gerçekleştirebilmektedir.
Ramazan
RamazanEğitmen
Kariyeri boyunca takım aktivitelerinde uzmanlaşan Ramazan M3 Works’ün en popüler eğitmenlerindendir
Çetin
ÇetinEğitmen
Eski Milli Takım Karate Antrenörü olan Çetin Hoca’mız kariyerine M3 Works ile eğitmen olarak devam etmektedir
Musa
MusaEğitmen
Avrupa’dan ödüllü şefimiz yiyecek ve içecek atölyeleriyle katılımcıların yüksek seviye yemek sunumları yapmasına yardımcı olmaktadır.
Teoman
TeomanOyuncu / Eğitmen
Buz hokeyi sunuculuğundan, cansız mankenliğe, perküsyon eğitmenliğinden yaratıcı dramaya sanatın birçok dalında ekibimize katkı sağlamaktadır.
Zeynep
ZeynepSenarist / Eğitmen
Aslan senarist olan Zeynep eğitimlerdeki güçlü kurgusunu buna borçludur
Seçtiğiniz mekan, grubunuzun büyüklüğü, takım arkadaşlarınızın kişiliği ne olursa olsun, sizi birbirinize bağlayacak, keyifli zaman geçirtecek etkinlikleri sunuyoruz.
Takımınızdaki yaratıcıları, liderleri, iş bitiricileri, sessizleri ya da sporcuları bize getirin!
Uzman oyun kurucularımız teknoloji, yaratıcı fikirler ve grup dinamikleriniz yönünde kişiselleştirilmiş etkinlik seçenekleriyle iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olacak…

Erdem Genç | CEO, M3Works

Erdem Genç, Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’un kurucusu ve CEO – Chief Entertainment Officer’ı olarak görev yapmaktadır. Girişimcilik ve kurumsal etkinlik yönetimi alanında pek çok ödül sahibi olan Genç, 500’ün üzerinde şirket, üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konulu seminerler vermiş, etkinlik ve organizasyonlarda bulunmuştur.

Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik ve fotoğraf alanlarında çalışmaları ve yayımlanmış 4 kitabı bulunmaktadır.

YTÜ Makine Mühendisliği, Özyeğin Üniversitesi MBA, İstanbul Üniversitesi Adalet, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu Erdem Genç, Aston Üniversitesi’nde İşletme Psikolojisi dalında “Takım Çalışması ve Motivasyon Atölyelerinin İş Yaşamına Etkileri” konulu doktora çalışmasına devam etmektedir.

Twitter | Instagram | Linkedin

Eğitim

Sertifikalar

Ödüller

Kitaplar

Erdem Genç Kitaplar

TEDx Konuşması

YouTube video

Albüm

Erdem Genç Motivasyon Albümü

İnsan Kaynakları

Bize Katılın!

Tam zamanlı, part time veya eğitmen kariyerinize Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinde devam etmek için CV’lerinizi bekliyoruz. Eğitmen başvurusunda bulunacaksanız alanınızla ilgili referans, video ve varsa web adresi eklemeniz önemlidir.

Staj İmkanları

Gelişimlerine destek olmak, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını ve profesyonel çalışma alanlarını görmelerini sağlamak için üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Staj yapabileceğiniz tarihleri belirterek CV gönderebilirsiniz.

+90 (212) 241-4171

Email M3 Works