Müşteri Yorumları

Z. TURGUT

Training, Ak Sigorta

M3 Works’e tüm çalışmaları ve desteği için teşekkür ederiz. Çok keyifli ve eğlenceli bir organizasyon geçirdik ve bu konudaki gayretiniz bizim için çok kıymetliydi. M3 Works ile yeniden çalışmak isteriz.

İ. HARA

Human Resources, STFA

Antalya’da gerçekleştirilen, “Tarım Sigortaları Havuz Eksperleri Buluşması”nda tüm ekibinizle birlikte göstermiş olduğunuz değerli katkılardan dolayı M3 Works ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

N. ŞEBİN

İnsan Kaynakları, İş Faktoring

Bu keyifli hafta sonu, anında çözüm üreten ekibiniz, güzel organizasyonunuz, ince meyve sepeti jestiniz ve her şeyden önemlisi yüzünüzden hiç eksilmeyen gülümsemeniz için çok teşekkürler.

M3 Katalogu Emailinizde!

  Evet, email adresime M3 Works Katalogu'nu gönderin.

  Referans Firmalar

  Aşağıda sektör bazında ayrılmış, 5 kişiden 10.000 kişiye, 10 dakikadan üç aya süren özel projelerde birlikte çalıştığımız bazı markaları bulacaksınız:

  İnsan Kaynakları

  Bize Katılın!

  Tam zamanlı, part time veya eğitmen kariyerinize Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinde devam etmek için CV’lerinizi bekliyoruz. Eğitmen başvurusunda bulunacaksanız alanınızla ilgili referans, video ve varsa web adresi eklemeniz önemlidir.

  Staj İmkanları

  Gelişimlerine destek olmak, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını ve profesyonel çalışma alanlarını görmelerini sağlamak için üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Staj yapabileceğiniz tarihleri belirterek CV gönderebilirsiniz.

  +90 (212) 241-4171

  Email M3 Works