M3 Works ekibi olarak 2 Ekim 2015 Cuma günü Sumahan On The Water’da Hindistanlı İş Adamları ile gerçekleştirdiğimiz aktivite oldukça keyifli anlara sahne oldu. Çengelköy’de buluştuğumuz ekiple birlikte etkinlik alanına gittik. Alanı görünce fazlaca etkilenen ekip üyeleri hızla aktiviteye başlamak istedi. Sunucumuzun açılış konuşması ile aktivite resmen başlamış oldu. Hemen takımlara ayrılan ekipler sırayla oyunları oynamaya başladı.

Canlı Langırt, Sumo, Yürüyen Yol için ekip üyeleri üç gruba ayrıldı. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Canlı Langırt’ta takımlar birlikte hareket etmeyi ve aynı zamanda koordineli olmayı yeniden öğrendi. Takım ruhunun ortaya çıktığı Canlı Langırt’ta ilk tur müsabakalarının son bulmasıyla birlikte dinlemeye başlayan takım üyeleri atıştırmalık kısmına geçti. Sumo ile rakip olan ekip üyeleri oldukça eğlendi. Yürüyen Yol’da ise ikiye ayrılan ekip üyeleri hem zamana hem de birbirlerine karşı yarıştı. Hızlı olmanın yanı sıra düz bir şekilde hareket eden ekipler ayrıca birlikte hareket etmeleri gerektiğini de fark etti.

Kazananların yavaş yavaş belirlenmeye başlamasıyla birlikte ödüller ve kupalar da sahiplerini bulmaya başladı. Ödül töreni ile dereceye girenlere ödülleri verildi. Hiç unutamayacakları anıları somutlaştırmak isteyen Hindistanlı İş Adamları çeşitli fotoğraf ve videolar çekti.

Yer: Sumahan On The Water
Tarih: 02/10/2015

Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar Hindistanlı İş Adamları Şişme Oyunlar

YouTube video