7 Ekim 2015 Salı günü Kapalıçarşı’da gerçekleşen Define Avı etkinliği AXA Holding Fransa ekibi ile birlikteydi. 19 kişiden oluşan AXA Holding Fransa ekibi etkinlik için oldukça heyecanlıydı. İlk defa Türkiye’ye gelmiş olan ekip için oldukça ilginç bir deneyim olacaktı.

M3 Works ekibinin AXA Fransa ekibine etkinliği anlatmasıyla birlikte etkinlik başlamış oldu. 2 takıma ayrılan AXA Holding Fransa ekibi hızla aktiviteye başladı. Noktaları QR kodlar yardımıyla bulan takımlar görevleri ve talimatları sırasıyla yerine getirmeye başladı. Ayrıca takımlar eğlenmenin yanı sıra takım olmayı da yeniden keşfetti. Kapalıçarşı’nın tarihi dokusuyla hem aktiviteyi gerçekleştiren hem de alanı dolaşan ekip Türk kültürünü de yakından tanıma fırsatı buldu. Heyecanın bir an bile azalmadığı etkinlikte katılımcılar takım bilinciyle hareket ederek sonuca ulaşmaya çalıştı.

Görevlerin ve talimatların sırasıyla yerine getirilmesiyle beraber heyecanda artmaya başladı. Bunu yanı sıra görevlerin ve talimatların beraber yapılması gerektiğini fark eden takımlar birlikte hareket etmeyi iyice pekiştirdi. Bir sonraki göreve geçebilmek için hep beraber hareket etmeleri gerektiğini fark eden ekipler için bireysellik değil de takım olma bilinci ön planı çıktı. Bunun yanı sıra bol bol fotoğraf ve video çeken takımlar doyasıya eğlendi.

Üstlerine düşen görevleri tam anlamıyla yerine getiren takımlar başarıyla aktiviteyi bitirdi. Birinci olan takımın belirlenmesiyle birlikte aktivitenin sonuna gelindi. AXA Holding Fransa ekibi hiç unutamayacakları anılarla birlikte Kapalıçarşı’dan ayrıldı. M3 Works ekibi de bir aktiviteyi daha başarıyla sonlandırmış oldu.

Yer: Kapalıçarşı
Tarih: 07/10/2015

AXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define AvıAXA Holding Define Avı