M3 Works ekibi olarak Schneider Electric ile 28 Eylül 2015 Pazartesi günü Define Avı etkinliğini gerçekleştirdik. Kapalıçarşı’da gerçekleşen etkinliğe 24 kişilik bir ekiple katılan Schneider Electric’le birlikte keyifli bir etkinlik geçirdik.

M3 Works ekibinin Schneider Electric ekibi ile bir araya gelmesiyle etkinlik başlamış oldu. M3 Works asistanlarının katılımcılara oyunu anlatıp katılımcıları 3 gruba ayırması ile etkinlik başladı. Hızla etkinliğe başlayan takımlar Kapalıçarşı’nın tarihi dokusundan oldukça etkilendi. Görevleri ve talimatları yavaş yavaş tamamlarken bir yandan da Kapalıçarşı’nın esnafıyla diyalog kuran ekipler Türkiye’ye özel yiyecek, giysi ve eşyalar görüyor olmanın heyecanını yaşıyordu. Kapalıçarşı’nın tarihi dokusundan oldukça etkilenen takımlar çeşitli fotoğraf ve videolar çekti. Aynı zamanda etkinliğin görevlerini yerine getirdiler. Görevlerin değişik içerikleri de katılımcıları eğlendirdi. Görevlerin yanı sıra Kapalıçarşı hakkında bilinmeyenleri anlatan kısa yazılar da katılımcıların Kapalıçarşı hakkında daha çok bilgiye sahip olmasını sağladı.

Görevleri ve talimatları yerine getirirken takım olmanın önemini kavrayan takımlar aynı zamanda birlikte hareket etmenin de önemini yeniden kavramış oldu. Zorlandıkları noktalarda takımların başında buluna M3 Works asistanlarından yardım alan katılımcıların etkinlikten oldukça keyif aldığı gözlerinden okunuyordu. Takım içi iletişimin bir kez daha farkına varan katılımcılar için öğretici yanının yanında eğlendirici yanı da bulunan etkinlik katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Yer: Kapalıçarşı
Tarih: 28/09/2015

Schneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define AvıSchneider Electric Define Avı