tirmanmaduvari

Outdoor aktivitelerimizden kullandığımız tırmanma duvarı şişme oyunumuz son derece ilgi gören oyunlarımız arasında yer almaktadır. Büyük bir alana kurulan şişme oyunun yüksekliğiyle gerçekten bir tepeye çıkıyormuşsunuz hissi verir. Tırmanma parkurunda iki kişi yan yana rahatlıkla tırmanabilir. Tırmanma duvarına çıkacak kişileri güvenlik nedeniyle önce tepedeki halatlara bağlıyoruz, bu şekilde tırmanırken düşseler bile havada asılı kalıyorlar. Tırmanılan duvar ve düşeceğiniz yerdeki alanlar şişme oldukları için hiçbir şekilde aksilik yaşanmamaktadır. Eğlencenin ve adrenalinin tadını çıkartmak isteyen katılımcılarımız tırmanma duvarını ilk sırada tutmuşlardır.

M3 Works olarak adrenalin dolu bir aktivite ile karşınızdayız! Ne kadar daha yükseğe tırmanabilirsiniz? Dahası bu eğlenceli ve adrenalin dolu aktiviteyi bir yarış haline dönüştürebilir en tepeye en hızlı kim çıkacak kişiyi birinci ilan edebilirsiniz! İster büyük ister çocuk olsun herkesin oldukça ilgisini çeken ve açık alan aktivitelerimizde katılımcılarımız tarafından en çok rağbet gören Tırmanma Duvarı şişme oyunumuz en çok tercih edilen oyunlarımız arasında yer almaktadır. Büyük bir alana kurulan şişme oyunun yüksekliğiyle gerçekten bir tepeye çıkıyormuşsunuz hissi verir. Tırmanma parkurunda iki kişi yan yana rahatlıkla tırmanabilir. Tırmanma duvarına çıkacak kişileri güvenlik nedeniyle önce tepedeki halatlara bağlıyoruz, bu şekilde tırmanırken düşseler bile havada asılı kalıyorlar. Tırmanılan duvar ve düşeceğiniz yerdeki alanlar şişme oldukları için hiçbir şekilde aksilik yaşanmamaktadır. Eğlencenin ve adrenalinin tadını çıkartmak isteyen katılımcılarımız tırmanma duvarını ilk sırada tutmuşlardır. Tırmanma Duvarı şişme oyunumuz belki de içinizdeki dağcıyı ortaya çıkartacak ve adrenalin tutkunuzu kısa süreliğine de olsa en üst seviyede yaşamanıza olanak sağlayacak en keyifli oyunlarımızdan biridir.

M3 Works olarak Tırmanma Duvarı şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Tırmanma Duvarı oyun alanını kiralayabilirsiniz.

tirmanma-duvari (1) tirmanma-duvari (2)