M3 Works olarak Daiichi Sankyo çalışanları ile takım olduklarını yeniden hatırlamaları için Survive Macera Yarışı etkinliği düzenledik. Enerjinin ve motivasyonun düşük olduğu etkinlikte Survive Macera Yarışı etkinliği ile katılımcılar biraz daha toparlandı.

30 Haziran 2015 Salı günü Kurtköy’de 40 kişilik Daiichi Sankyo ekibi ile yaptığımız Survive Macera Yarışı etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Hiçbir bilgisi olmayan katılımcılar etkinlik alanına geldiklerinde Survive Macera Yarışı parkurlarını görünce önce şaşırdılar sonrasında ise neler yapacakları hakkında fikirler yürütmeye başladılar. M3 Works eğitmeni ve asistanları alana gelerek etkinliği başlatmış oldular. M3 Works eğitmeni Survive Macera Yarışı etkinliği ile ilgili birkaç küçük bilgiden sonra katılımcıların kafalarındaki soru işaretlerini teker teker sildi. İlk önce dört takıma ayrılan katılımcılar farklı parkurlara giderek Survive Macera Yarışına başladılar. Her parkurda yarışan yarışmacılar için önemli olan parkuru geçmek değil, yarıştıkları parkuru doğru bir şekilde tamamlamaktır. Takım puan alabilmeleri için parkurlarda takım halinde hareket etmeleri, enerjileri yüksek olmalı ve kurdukları strateji üzerinden puanlandırılacaklardır. Survive Macera Yarışı etkinliğinde macera parkuru, gladyatör, körebe ve radyoaktif madde gibi 4 farklı etaptan oluşmaktaydı. Oyunlar boyunca takım üyeleri birbirlerinden destek alarak takım çalışması ruhunu ortaya koydular. Takım halinde zorlukların üstesinden en kısa sürede ve en pratik şekilde gelmeyi hedefleyen Survive Macera Yarışı’nda zaman zaman katılımcılar zorlu anlar da yaşandı. Takım üyelerinden aldıkları destek ve motivasyonla görevlerini yerine getirmek için çaba gösteren katılımcıların sergiledikleri performans oldukça etkileyiciydi.Kazanmanın da kaybetmenin de tadına ekipçe varan Daiichi Sankyo çalışanları uyumlu iletişim örneği gösterdiler. Büyük çabalar sarf eden katılımcılar birlikte bir şeyler yapmanın tadına varmış ve zor etapların üstesinden gelmeyi bilmişlerdi. Macera yarışındaki zorlu parkurları birer birer başarıyla bitiren Daiichi Sankyo ekibi oyunları kazanmanın veya kaybetmenin önemli olmadığını anlayarak takım halinde mücadelenin vurgulanmak istendiğini anlamış ve bunun üzerinde dikkatle durmaya başlanmıştı.

M3 Works olarak Daiichi Sankyo ekibine yaptığımız etkinlikte katılımcıların takım olmanın, birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha anlamışlardı. Katılımcıların başarıyla bitirdiği etkinlikte verilmesi istenen mesajların doğru bir şekilde karışı tarafa iletilmiş olması katılımcıların hal ve hareketlerinden belli oluyordu.

Yer: Kurtköy
Tarih: 30/06/2015

Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı Daiichi Sankyo Survive Macera Yarışı