rodeo

Piknik aktivitelerinde gerçekleştirdiğimiz rodeo aktivitesi çocukların ve yetişkinlerin ilgisini oldukça çekmektedir. Daire şeklindeki şişme platformun orta tarafında bulunan boğaya çıkan katılımcılar aktiviteyi gerçekleştirirken çok büyük keyif almaktalardır. Boğanın üzerine çıkan katılımcı önce boğanın yaptığı basit hareketlerle üzerinde durmaya çalışmaktadır. Daha sonra zorluk seviyesi artan ve daha hızlı daha esnek hareketler yapmaya başlayan boğanın üzerinde durmaya çalışan katılımcı üzerinde durmakta güçlük çekmeye başlar ve düşmemek için elinden geleni yapar. Katılımcılar boğanın üzerinde durmak için sadece boğanın sırtındaki ipi tutmak zorundadır. Rodeo aktivitesinde katılımcılar bireysel olarak rodeo ile eğlenebilecekleri gibi turnuva yaparak da bu aktiviteyi eğlenceli olarak gerçekleştirebilirler.

M3 Works olarak sizleri gücünüzü ve dengenizi kullanarak çok eğleneceğiniz bir aktiviteye davet ediyoruz! Maksimum konsantrasyon ile kızgın bir boğanın üzerinde ne kadar durabileceğinizi göstermenin tam sırası! Doğum günleri, şenlikler, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyonun artık vazgeçilmez aktivitesi haline gelen Rodeo oyunu misafir ve katılımcılara eğlenceli vakit geçirtmenin en güzel yolu! Özellikle piknik aktivitelerinde gerçekleştirdiğimiz rodeo aktivitesi hem çocukların ve hem de yetişkinlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Daire şeklindeki şişme platformun orta tarafında bulunan boğaya çıkan katılımcılar aktiviteyi gerçekleştirirken çok büyük keyif almaktadırlar. Boğanın üzerine çıkan katılımcı önce boğanın yaptığı basit hareketlerle üzerinde durmaya çalışmaktadır. Daha sonra zorluk seviyesi artan ve daha hızlı daha esnek hareketler yapmaya başlayan boğanın üzerinde durmaya çalışan katılımcı üzerinde durmakta güçlük çekmeye başlar ve düşmemek için elinden geleni yapar. Katılımcılar boğanın üzerinde durmak için sadece boğanın sırtındaki ipi tutmak zorundadır. Rodeo aktivitesinde katılımcılar bireysel olarak Rodeo ile eğlenebilecekleri gibi turnuva yaparak da bu aktiviteyi hem eğlenceli hem de rekabet edebilecekleri bir oyun haline getirebilirler.

M3 Works olarak Rodeo şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Rodeo oyun alanını kiralayabilirsiniz.

rodeo (1) rodeo (2)