korsankaydirak

Çocukların her zaman dikkatini çeken şişme oyunlardan biri olan Korsan kaydırak şişme oyunu son derece eğlenceli bir oyundur. Gemiyi andıran görüntüsü ile her zaman büyük ilgi görmüştür. Büyük alana kurulan şişme oyun içerisinde dev bir kaydırak yer almaktadır. İçerisinin sağ tarafında tırmanma alanı bulunurken, sol tarafında ise kaydırak yer almaktadır. Çocuklar için tamamen güvenli bir ortam oluşturulmuş olan şişme oyunumuzda çocuklarınızı güven içerisinde korsan kaydırağı şişme oyununa bırakabilirsiniz. Korsan kaydırağında çocuklar istedikleri oynayabilir, enerjilerini atabilirler.

Çocukların gördükleri anda dikkatlerini çekmeyi başaran ve en çok tercih edilen şişme oyunlardan biri olan Korsan Kaydırak şişme oyunu çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri son derece eğlenceli bir oyundur. Gemiyi andıran görüntüsü, tepesinde bulunan kocaman korsan figürü ile her zaman büyük ilgi görmüştür. Büyük alana kurulan şişme oyun içerisinde dev bir kaydırak yer almaktadır. Sağ tarafında bulunan tırmanma alanı sayesinde sol tarafında bulunan kaydırağa ulaşan çocuklar için enerjilerini en keyifli şekilde atmalarını sağlayacak muhteşem bir oyun. Çocukların hayal güçlerini çalıştırmalarına ve kendilerini başka bir dünyada bulmalarına imkân sağlayan Korsan Kaydırak şişme oyunu sayesinde çocuklar kendilerini adeta masal dünyasından bir karenin içerisinde oyun oynarken buluyorlar. Çocuklar için tamamen güvenli bir ortam oluşturulmuş olan şişme oyunumuzda çocuklarınızı güven içerisinde korsan kaydırağı şişme oyununa bırakabilirsiniz. Korsan kaydırağında çocuklar istedikleri gibi oynayabilir ve enerjilerini dilediklerince dışa vurabilirler.

M3 Works olarak Korsan Kaydırak şişme oyun alanını çocuklarınızın keyifli ve güvende vakit geçirmeleri için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Korsan Kaydırak oyun alanını kiralayabilirsiniz. Ailece katılımların olduğu şirket pikniklerinin de vazgeçilmez oyunlarından biri olma özelliğine sahiptir. Çocukların içinden çıkmak istemeyeceği çok amaçlı bu eğlenceli oyunumuzda eğlenmemek imkânsızdır.

korsan-kaydirak (1) korsan-kaydirak (2)