sarayzipzip

Görüntüsüyle bir sarayı andıran şişme oyunumuz çocuklar için tam bir eğlence odağıdır. Büyük bir alana kurulan şişme oyunumuz iç ve dış görüntüsüyle sarayı andırmakta olup. İç kısımlarında çocuklar için basit birkaç engeller mevcuttur, bu engeller tamamen zararsız olup oyunun bir parçasıdır. İçerisinde şişme alanlarda zıplama alanı da bulunan şişme oyunda çocuklar kendilerinden geçerek eğlenmektedirler. İç ve dış kısımlarında korumalıkların yer aldığı parkurda çocuklarınızı güven içerisinde şişme oyun alanına bırakabilirsiniz. Çocuklarınız da eğlencenin keyfini çıkarır.

M3 Works olarak sizlere sunduğumuz, görüntüsüyle tam bir sarayı andıran içerisinde küçük şişme saraylar olan köşelerinde ise palmiye ağaçlar üzerinde prenses ve prens figürleri olan Saray Zıpzıp şişme oyunumuz çocuklar için tam bir eğlence odağıdır. Çocukların hep masallarda duydukları, masal kitaplarında resimlerine baktıkları sarayları şişme oyunumuz sayesinde eğlenceli bir konseptle çocuklarla buluşturuyoruz! Çocukların hem hayal güçlerini kullanmalarını hem de Saray Zıpzıp şişme oyunu içerisinde bulunan küçük engeller sayesinde enerjilerini dışarı atmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Büyük bir alana kurulan şişme oyunumuz bahsettiğimiz gibi iç ve dış görüntüsüyle tam bir sarayı andırmakta olup iç kısımlarında çocuklar için basit birkaç engeller mevcuttur. Bu engeller tamamen zararsız olup oyunun birer parçasıdır. İçerisindeki şişme alanlarda zıplama alanı da bulunan şişme oyunda çocuklar kendilerinden geçerek eğlenmektedirler. İç ve dış kısımlarında korumalıkların yer aldığı parkurda çocuklarınızı güven içerisinde şişme oyun alanına bırakabilirsiniz. Çocuklarınız da eğlencenin keyfini çıkarır.

M3 Works olarak Saray Zıpzıp şişme oyun alanını çocuklarınızın keyifli ve güvende vakit geçirmeleri için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Saray Zıpzıp oyun alanını kiralayabilirsiniz. Ailece katılımların olduğu şirket pikniklerinin de vazgeçilmez oyunlarından biri olma özelliğine sahiptir. Çocukların içinden çıkmak istemeyeceği çok amaçlı bu eğlenceli oyunumuzda eğlenmemek imkânsızdır.

saray-zipzip (1) saray-zipzip (2)