hayvanatbahcesi

Şişme oyunlar arasında en çok tercih gören oyunlardan biti olan hayvanat bahçesi şişme oyunu çocuklarınıza keyif dolu anlar yaşatacaktır. Büyük alanlara kurulan hayvanat bahçesi oyunu içerisinde birkaç bölümden oluşmaktadır. İçerisinde çocuklar için hafif engelli parkurları içeren şişme oyunumuz, çocuklarınız için tamamen güvenli bir şekilde üretilmişti. İçerisinde parkurlardan farklı birde dev kaydırak bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi şişme oyunu çocuklarınızın diledikleri gibi gönüllerince eğlenecekleri bir aktivitedir.

Çocuklarınıza keyif dolu anlar yaşatmak için en güzel alternatiflerden biri olan hayvanat bahçesi şişme oyunu şişme oyunlar arasında en çok tercih gören oyunlardan biridir. Ailece katılımların olduğu şirket pikniklerinin de vazgeçilmez oyunlarından biridir. Çocukların en sevdiği yerlerden biri olan “Hayvanat Bahçesi”ni bir oyun haline getirerek şişme bir oyun alanı olarak karşınıza çıkarıyoruz! Çocukların saatlerce keyifle vakit geçirecekleri ve oldukça eğlenecekleri bir şişme oyun alanı.. İçerisinde kaydırak ve hafif engelli parkuru gibi birçok bölüm yer alan hayvanat bahçesi şişme oyunu yumuşak yapısı ile çocuklarınız için tamamen güvenilir ve tehlikesiz bir şekilde üretilmiştir. Çocuklarınızı bu alana güvenle teslim edebilir ve muhteşem vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Şişme hayvanat bahçesi içerisinde yer alan zürafadan kaydırak kayarak ya da içinde yer alan parkurlarında keyifli zaman geçirecekleri bir merkez sunuyoruz.

M3 Works olarak Hayvanat Bahçesi şişme oyun alanını çocuklarınızın keyifli ve güvende vakit geçirmeleri için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Hayvanat Bahçesi’ni kiralayabilirsiniz. Çocukların hem eğlenecekleri hem de hayvanat bahçelerinde görmeyi istedikleri hayvanları oyun arkadaşı olarak karşılarında bulacakları bu şişme oyun parkurunda çocuklar tüm gün hem güzel ve hem de güvende bir şekilde keyifle vakit geçirecekler. Çocukların içinden çıkmak istemeyeceği çok amaçlı bu eğlenceli oyunumuzda eğlenmemek imkânsızdır.

hayvanat-bahçesi1 hayvanat-bahcesi2