yastik-savasi

Piknik organizasyonlarının en keyifli aktivitelerinden olan Yastık Savaşı ile rakibinizi düşürmeye çalışın. Şişme bir yapıda kendinize zarar vermeden eğlenmek için tasarlanan bu oyun 2 kişinin yastıkları eline alıp dengede durması zor olan bir boru üzerinde birbirlerini düşürmeye çalışmalarından oluşmaktadır. Gücün ve dengenin ön planda olduğu aktivitede birbirinden eğlenceli anlar yaşanmaktadır. Parti ve aktivitelerin vazgeçilmez oyunlarından biri olmaya adaydır. Rekabetin üst seviyelerde olduğu oyunumuz yastık savaşı sizleri çok eğlendirecek. Yüksek şişme duvarları ve şişme platformu ile oldukça güvenli olan şişme oyunlarımızın en sevilenlerinden yastık savaşı oyunu sizlerin keyifli bir gün geçirmesini sağlayacak.

Bu oyun sizin bildiğiniz klasik yastık savaşı oyunundan çok farklı! Şişme bir platform üzerinde yastık savaşına hazır mısınız? Doğum günleri, şenlikler, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyonun en keyifli aktivitelerinden olan Yastık Savaşı ile rakibinizi düşürmeye çalışın. Arkadaşlar arasında senelerdir evlerimizde oynadığımız yastık savaşını sizler için çok daha eğlenceli hale getirdik. Bildiğimiz klasik yastık savaşı oyununa bir de dengede durma şartını ekledik ve oyuna biraz rekabet katarak bu eğlenceli oyunu bir nebze de olsa zorlaştırdık. Yastık Savaşı; şişme bir yapıda kendinize zarar vermeden eğlenmek için tasarlanan bu oyun 2 kişinin yastıkları eline alıp dengede durması zor olan bir boru üzerinde birbirlerini düşürmeye çalışmalarından oluşmaktadır. Gücün ve dengenin ön planda olduğu aktivitede birbirinden eğlenceli anlar yaşanmaktadır. Parti ve aktivitelerin vazgeçilmez oyunlarından biri olmaya adaydır. Rekabetin üst seviyelerde olduğu oyunumuz yastık savaşı sizleri çok eğlendirecek. Yüksek şişme duvarları ve şişme platformu ile oldukça güvenli olan şişme oyunlarımızın en sevilenlerinden yastık savaşı oyunu sizlerin keyifli bir gün geçirmesini sağlayacak.

M3 Works olarak Yastık Savaşı şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Yastık Savaşı oyun alanını kiralayabilirsiniz.

yastik-savasi (1) yastik-savasi (2)