eglenceli-zipzip

Piknik ve fuaye aktivitelerimizde çocuklar için gerçekleştirdiğimiz Eğlenceli Zıpzıp şişme oyunu eğlenceli görüntüsüyle çocukların ilgi odağı olmaktadır. Eğlenceli Zıpzıp aktivitesi üzerinde zıplanabilecek dev bir şişme oyundur. Üzerindeki zıplama aparatları ve keyifli görüntüsüyle ilgi çeken Eğlenceli zıpzıp çocukların içinde keyifle oynayabileceği eğlenceli bir parkurdur. Eğlenceli zıpzıp şişme oyunu kolay ve hızlı kurulumu ile piknik veya fuaye etkinliklerimizde çocuklarınız için içerisinde eğlenceli zaman geçirmeleri için idealdir. Eğlenceli Zıpzıp çocuklar için güvenlik önlemleri alınmış iç bölgesinde üzerlerinde zıplayabilecekleri alanlar olan şişme bir aktivitedir. Piknik alanlarının neşeli şişme oyunu Eğlenceli zıpzıp çocuklarınız için eşsiz bir eğlence parkuru…

Adını üzerinde yer alan eğlenceli figürlerinden alan Eğlenceli Zıpzıp şişme oyunu aktivitesi sayesinde çocuklar enerjilerini en keyifle şekilde dışa vurmuş olmaktadırlar. Piknik ve fuaye aktivitelerimizde çocuklar için gerçekleştirdiğimiz Eğlenceli Zıpzıp şişme oyunu eğlenceli görüntüsüyle çocukların ilgi odağı olmaktadır. Eğlenceli Zıpzıp aktivitesi üzerinde zıplanabilecek dev bir şişme oyundur. Üzerindeki zıplama aparatları ve keyifli görüntüsüyle ilgi çeken Eğlenceli zıpzıp çocukların içinde keyifle oynayabileceği eğlenceli bir parkurdur. Eğlenceli zıpzıp şişme oyunu kolay ve hızlı kurulumu ile piknik veya fuaye etkinliklerimizde çocuklarınız için içerisinde eğlenceli zaman geçirmeleri için idealdir. Eğlenceli Zıpzıp çocuklar için güvenlik önlemleri alınmış iç bölgesinde üzerlerinde zıplayabilecekleri alanlar olan şişme bir aktivitedir. Piknik alanlarının neşeli şişme oyunu Eğlenceli zıpzıp çocuklarınız için eşsiz bir eğlence parkuru olma özelliği sayesinde en çok tercih edilen oyunlarımızdan biri olma özelliğine sahiptir.

M3 Works olarak Eğlenceli Zıpzıp şişme oyun alanını çocuklarınızın keyifli ve güvende vakit geçirmeleri için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Eğlenceli Zıpzıp oyun alanını kiralayabilirsiniz. Ailece katılımların olduğu şirket pikniklerinin de vazgeçilmez oyunlarından biri olma özelliğine sahip olan bu aktivitelerimizdendir. Çocukların oynamaktan bıkmayacağı sevimli görüntüsü ile ilgi odağı olacak bu eğlenceli oyunumuzda eğlenmemek imkânsızdır.

eglenceli-zipzip (1) eglenceli-zipzip (2)