gladyator

Piknik ve fuaye aktivitelerimizde gerçekleştirdiğimiz gladyatör oyunu pikniklerinize keyif katan eğlenceli bir yarışma aktivitesidir. Taktik ve dengenin önemli olduğu Gladyatör aktivitesinde çok keyifli görüntüler sergilenmektedir. Şişme bir platformun üzerinde bulunan uçları yumuşak sünger kaplı çubuklara çıkan katılımcılar ellerindeki yumuşak uçlu sopalarla birbirlerini düşürmelidirler. Gladyatör aktivitesinde amaç; rakibin dengesini bozarak, şişme yatağın üzerine düşürmek. Bu keyifli Gladyatör aktivitesi piknik alanlarının göz bebeği olup yetişkinlerin ve çocukların ilgi odağı olmaktadır. Bu eğlenceli Gladyatör aktivitesinde katılımcılar birbirlerini şişme platforma düşürmek için taktiklerini savaştırarak, büyük bir heyecan ve hırsla ellerinden geleni yaparlar. Etkinlik sonunda en çok yarışmacı düşüren kişi etkinliği kazanır.

Şimdi rakibi devirmenin tam zamanı! M3 Works olarak geçmiş dönemin en prestijli, adrenalin ve rekabetin en üst seviyede tutulduğu popüler taktik savaşlarının yaşandığı karşılaşmalarını eğlenceli hale getirerek sizlerle buluşturuyoruz. Her yaştan katılımcıya açık olan bu oyun doğum günleri, şenlikler, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyona keyif katan eğlenceli bir yarışma aktivitesidir. Taktik ve dengenin önemli olduğu Gladyatör aktivitesinde çok keyifli görüntüler ortaya çıkmaktadır. Şişme bir platformun üzerinde bulunan uçları yumuşak sünger kaplı çubuklara çıkan katılımcılar ellerindeki yumuşak uçlu sopalarla birbirlerini düşürmelidirler. Gladyatör aktivitesinde amaç; rakibin dengesini bozarak, şişme yatağın üzerine düşürmektir. Bu keyifli Gladyatör aktivitesi özellikle kurumsal etkinlerinizde ve piknik alanlarınızda en aranılan aktivitelerinden biri olup yetişkinlerin ve çocukların ilgi odağı olmaktadır. Bu eğlenceli Gladyatör aktivitesinde katılımcılar birbirlerini şişme platforma düşürmek için taktiklerini savaştırarak, büyük bir heyecan ve hırsla ellerinden geleni yaparlar. Etkinlik sonunda en çok yarışmacı düşüren kişi etkinliği kazanır. Rekabet, adrenalin, taktik ve dengenin yanında bir de eğlencenin olduğu bu oyun ile etkinlikler artık çok daha keyifli.

M3 Works olarak Gladyatör şişme oyun alanını keyifli ve son derece eğlenceli vakit geçirmeniz için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Gladyatör oyun alanını kiralayabilirsiniz.

atsa00000 atsa00001