palyacokaydirak

Piknik aktivitelerinde çocukların ilgisini çeken ve doyasıya eğlendiren palyaço kaydırak şişme oyunumuz çocuklar için oldukça keyifli olan bir aktivitemizdir. Palyaço konseptli olan dev kaydırağımız çocukların şişme parkurun sol tarafından tırmanıp diğer tarafından kaymasıyla doyasıya eğlendiren bir aktivitemizdir. Bu büyük şişme platform herhangi bir düşmeyi engellemek için güvenlik önlemleri alınmış çocukların rahatça eğlenmelerini sağlayan bir platformdur. Çocuklar platforma tırmanırken ve kayarken ufak eforlar sarf ederek kaydırağın tadını çıkarırlar. Palyaço Kaydırak şişme oyunumuz kolay ve hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Piknik alanında çocuklar için gerçekleştirdiğimiz Palyaço Kaydırak, palyaço konseptli şirin görüntüsüyle çocuklar için neşe kaynağı olarak sizleri bekliyor!

Piknik aktivitelerinde en çok tercih edilen, çocukların gördükleri anda ilgisini çeken ve doyasıya eğlendiren Palyaço Kaydırak şişme oyunumuz çocuklar için oldukça keyifli aktivitelerimizden biridir. Oturan kocaman bir palyaço görüntüsündeki palyaço konseptli dev kaydırağımız çocukların şişme parkurun sol tarafından tırmanıp diğer tarafından kaymasıyla doyasıya eğlendiren bir aktivitemizdir. Çocukların eğlenmesi ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için doğum günleri, piknikler gibi özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan palyaçoları bu şişme oyunumuzla daha eğlenceleri ve farklı bir aktivite haline getiriyoruz. Bu büyük şişme platform herhangi bir düşmeyi engellemek için güvenlik önlemleri alınmış çocukların rahatça eğlenmelerini sağlayan bir platformdur. Çocuklar platforma tırmanırken ve kayarken ufak eforlar sarf ederek kaydırağın tadını çıkarırlar. Palyaço Kaydırak şişme oyunumuz kolay ve hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Piknik alanında çocuklar için gerçekleştirdiğimiz Palyaço Kaydırak, palyaço konseptli şirin görüntüsüyle çocuklar için neşe kaynağı olarak sizleri bekliyor!

M3 Works olarak Palyaço Kaydırak şişme oyun alanını çocuklarınızın keyifli ve güvende vakit geçirmeleri için günlük kiralama hizmeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu doğrultuda M3 Works olarak bizlerle iletişime geçerek şişme Palyaço Kaydırak oyun alanını kiralayabilirsiniz. Ailece katılımların olduğu şirket pikniklerinin de vazgeçilmez oyunlarından biri olma özelliğine sahiptir. Çocukların içinden çıkmak istemeyeceği çok amaçlı bu eğlenceli oyunumuzda eğlenmemek imkânsızdır.

palyaco-kaydirak (1) palyaco-kaydirak (2)