Dart turnuvasında her katılımcı bireysel olarak yarışabildiği gibi takımlar halinde de yarışabilirler. En yüksek skoru alan takım turnuvanın galibi olur. Doğa’nın ortasına kurduğumuz dart oyunları ile yapılan turnuvada eğlenceli vakit geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Deneyimli hakemlerimiz puanları toplayarak gün sonundaki şampiyonu belirliyor. Eğlencesi eksik olmayan oyunlarımızdan olan dart, turnuva haline getirince daha da keyifli hale geliyor. Dart turnuvasına büyük küçük herkes katılabilir. Yeşillikler arasına kurulan dart oyunları piknik organizasyonunuzu eğlenceli hale getirecek. Turnuvası yapıldığında rekabetin üst seviyelere çıktığı oyun olan dart sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.

YouTube video

Referans İşler

ETF

ETF ekibi ile birlikte 150 kişinin katılım gösterdiği oldukça keyifli bir Şirket Pikniği gerçekleştirdik. Gebze’de gerçekleştirdiğimiz etkinlikte birbirinden keyifli dakikalar yaşandı. Hep birlikte oldukça keyifli dakikalar geçiren katılımcılar birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oynadı. Tüm gün boyunca devam eden etkinlikte katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/etf-sirket-piknigi/

B2B Travel

B2B Travel ekibi ile birlikte 200 kişinin katılım gösterdiği oldukça keyifli bir Şirket Pikniği gerçekleştirdik. Korupark’ta gerçekleştirdiğimiz etkinlikte birbirinden keyifli dakikalar yaşandı. Hep birlikte oldukça keyifli dakikalar geçiren katılımcılar birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oynadı. Tüm gün boyunca devam eden etkinlikte katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/b2b-travel-sirket-piknigi/

Jones Lang Laselle

Jones Lang Lasalle çalışanlarına, M3 Works ekibi tarafından düzenlenen Okçuluk ve Dart turnuvasında eğlenceli dakikalar yaşandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/jones-lang-lasalle-sirket-piknigi-okculuk-ve-dart-atolyesi/