Videostar Film Atölyesi

videostarKendi Şirket Filmlerimizi Çekiyoruz!

Konsantrasyon, yaratıcılığın ve ekip olmanın hat safhada olduğu çalışmada kimi grup haber, kimisi magazin, kimisi spor, kimisi reklam, kimisi kadın programı, kimisi de müzik klibi çekmek zorundadır. İlham verecek onlarca malzeme ve ekipman ise tarafımızca temin edilir. Çekilen TV programları hızla montajlanır ve kahkahalar, hüzünlenmeler gibi duygu selleri eşliğinde izlenirken jüri üyeleri yorum ve puanlarını eksik etmez.

Özel ödül heykelcikleri de verilirken elimizde sonsuza kadar saklayacağımız yepyeni Videostar’larımız olur.

Stop Motion Atölyesi
Kare kare çektiğimiz animasyonlarda oyun hamurları veya
oyuncak karakterler kullanıyoruz.

Katılımcı: 20-200
Zaman: 120-180 Dk
Kazanımlar: Takım Çalışması, Konsantrasyon, Özgüven, İletişim, Yaratıcılık, Motivasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Kordsa

kordsa-280-150

M3 Works olarak Kordsa ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar atölyesinde kahkahalar yankılanırken; takımlar içerisinde iletişim, yaratıcılık, motivasyon, yüksek enerji, özgüven kazanımları sağlandı. Videostarlarımız takım çalışmalarını, seçilen konu doğrultusunda hazırlarken; kimi makyöz, kimi kameraman, kimi kostüm tasarımcısı, kimi oyuncu, kimisi senarist olarak görev aldılar. Bu şekilde yapılan takım çalışması esnasında grup üyeleri bir parçanın; bütünü oluştururken ne denli önemli olduğunu gördüler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/kordsa-videostar/

Sırma

sirma-280-150

M3 Works olarak Sırma ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar atölyesinde eğlenirken; takımlar içerisinde iletişim, yaratıcılık, motivasyon, yüksek enerji, takım çalışmasının önemi ve aynı zamanda kişisel özgüven kazanımları sağlandı. Videostarlarımız takım çalışmalarını, seçilen konu doğrultusunda hazırlarken;  kimi makyöz, kimi kostüm tasarımcısı, kimi oyuncu, kimi senarist , kimi yönetmen olarak görev aldılar. Bu şekilde yapılan takım çalışması esnasında grup üyeleri bir parçanın; bütünü oluştururken ne denli önemli olduğunu gördüler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sirma-videostar/

Pernod Ricard

pernodricard-280-150

M3 Works olarak Pernod Ricard ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Pernod Ricard‘ ın sahip olduğu her bir markanın farklı hikâyelerle anlatımını gerçekleştirdiğimiz Videostar atölyesinde katılımcıların farklı gruplarla hazırladıkları filmleriyle eğlenceli ve bir o kadar da yarıcı filmler ortaya çıktı. Ekip ruhuna ve takım motivasyonuna önem veren ve hep en üst seviyede tutan Pernod Ricard ekibi bu etkinlik sırasındada kendilerini tamamen odaklayarak başarılı filmler ortaya çıkarttılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/pernod-ricard-videostar/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık
Yüksek Enerji