M3 Works olarak Enerjisa ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Enerjisa farklı gruplarla hazırladıkları filmleriyle eğlenceli ve bir o kadar da yarıcı filmler ortaya çıktı. Ekip ruhuna ve takım motivasyonuna önem veren ve hep en üst seviyede tutan Enerjisa ekibi bu etkinlik sırasındada kendilerini tamamen odaklayarak başarılı filmler ortaya çıkarttılar.

5 Temmuz 2018 Perşembe günü Videostar etkinliği Village Park Polonezköy’de 30 kişilik Enerjisa ekibine gerçekleştirildi. Enerjisa ekibi ile gerçekleştirilen Videostar atölyemizde farklı gruplara ayrılan Enerjisa ekibi kendilerini anltan 3 adet kısa film çektiler. Enerjisa ile gerçekleştirilen Videostar etkinliğinde katılımcılar 3 takıma ayrıldılar. Etkinliğe başlamadan önce etkinlik ile ilgili küçük bir bilgi aldılar. Sonrasında kamera tekniklerini öğrenen katılımcılar daha sonrasında film senaryosu yazmak için çalışmaya başladılar. Bütün takımlar önce kendi içlerinde birleştirdikleri fikirleriyle tam bir ekip ruhu içerisinde senaryoyu tamamladılar. Senaryoyu tamamlarken birbirleri içersinde amaca yönelik olarak sürekli takım halinde çalışan katılımcılar en güzel senaryoyu hazırlamaya çalıştılar. Senaryolarını tamamlayan Enerjisa ekibi kolları sıvayıp kamera arkasına ve önüne geçtiler. M3 Works asistanları eşliğinde en iyi filmi çekmeye çalıştılar. Yaratıcı olmaya çalışan ekipler bütün kostüm, peruk, maske ve eşyaları kullanarak ortaya yaratıcı bir film çıkarttılar. Çektikleri filmlerde yazan, yöneten ve oynayan oldular. En iyi filmi çekebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar ve bunu yaparken ekip ruhunu hiç kaybetmediler. Filmlerin çekimi esnasında Enerjisa ekibi yaratıcılıklarını hep en üst düzeyde tuttular ve bunun sonucunda bütün ekipler ortaya başarılı işler çıkardılar. Enerjisa ekibi M3 Works asistanlarıyla çektikleri filmlerin kurgularını tamamladılar. Oscar törenine başarılı filmler hazırlayan Enerjisa ekibi Oscar ödüllerini alarak verdikleri emeğin karşılığını almış oldular.

Ödül töreniyle son bulan etkinlik gününde Enerjisa ekibi ekip ruhunu, takım çalışmasını ve motivasyonlarını hiç kaybetmeden keyifli ve başarılı bir şekilde etkinliği tamamladılar. Etkinliğin her anında takımların enerjisi hep en üst seviyede. Katılımcılar takım olmanın önemini ve uyumunu bir kez daha hatırlamış oldu. Etkinliğin bitmesiyle katılımcılar etkinlik alanından yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Village Park / Polonezköy
Tarih: 05/07/2018

Enerjisa 3 Videostar Enerjisa 3 Videostar Enerjisa 3 Videostar Enerjisa 3 Videostar