YouTube video

M3 Works ekibi olarak yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarına bir yenisini daha ekledik. Kıbrıs’ta güzel hava eşliğinde gerçekleşen Videostar etkinliği rengarenk anlara sahne oldu. Zurich Sigorta ekibinin 150 kişilik katılımı ile gerçekleşen etkinlik lokasyonu için ise Kıbrıs’ta yer alan bir otel seçildi. Katılımcıların hem tatil yaptığı hem unutulmaz anıları için çekimlerinin yapıldı Videostar etkinliğinin enerjisi görülmeye değerdi.

Yoğun toplantının sonunda başlayan etkinlikte gülücüklerin hiç eksilmediği Videostar etkinliği rengarek anlar yaşattı. M3 Works profesyonel ekibi eşliğinde çekilen Videostar etkinliği katılımcıların ömür boyu saklayabileceği bir anı haline geldi. M3 Works ekibinin özel olarak Videostar etkinliği için hazırladığı kostüm ve aksesuarlar ile çekilen yüksek kalite görüntüler katılımcılara keyif dolu anlar yaşattı. Zaten enerji dolu olan ekibin Videostar etkinliği ile adeta enerjileri iki katına çıktı.Videostar etkinliğinde katılımcıların görevi Zurich Sigorta TV’yi kurup her takımın kendi programını çekmesiydi ve bunun için sadece 1 saatleri bulunmaktadır. 10 kişilik 15 grubun olduğu Videostar etkinliğinde eğlenerek yarışmak ilk kural. Sanatsal ve oyunculuk yeteneklerinizi kullanmanızı gerektiren etkinlikte en önemli barem ise takım çalışması. M3 Works ekip liderleri eşliğinde tv programları gruplara dağıtılarak etkinliğe başlanıldı. Öncelikli olarak takımlar senaryolarını yazdı sonrasında senaryoya uygun kostümler alarak M3 Works asistanları ile birlikte filmlerini çekmeye başladılar. Çekilen filmler yine asistanlarımız desteği ile kurgulanarak izlenmeye hazır hale getirildi.

Çekim hatalarından, kamera arkasına bütün anların M3 Works ekibi tarafından kameraya alındı Videostaretkinliğinde kurgu tamamen Zurich Sigorta katılımcılarına aitti. İş bölümü ve takım çalışmasının en eğlenceli hali Videostar da kendi filminizin yıldızı olarak ödül almak ise tamamen katılımcıların oyunculuk yetenekleri ve hayal dünyaları ile bağlantılı. Videostar etkinliği için özel olarak hazırlanan ekipman ve malzemeler ile hayal gücünün sınırlarını zorlayan Zurich Sigorta çalışanları etkinlik boyunca kahkalarını eksik etmedi. Videostaretkinliğinde birinci gelmek isteyen takımlar özveri ve disiplin ile çekimlerini gerçekleştiren takımlar için eğlencenin ve yoğun motivasyon artışı sebebi ile birinci gelen takımın çok da bir önemi yoktu. Unutulmaz anların kaydedildiği Videostar etkinliği sonunda katılımcılara ömür boyu saklayacakları anılar olmak üzere videoları hediye edildi.

Yer: Kıbrıs
Tarih: 21/04/2018

Zurich Sigorta Videostar Zurich Sigorta Videostar Zurich Sigorta Videostar Zurich Sigorta Videostar