logo tablosu

YouTube video

 

Haydi, her bir takım, işbirliği içinde ve sanatsal becerileri ile bir başyapıt oluştursun! Büyük resmi birlikte görelim!

Logo Tablosu için bir kaç kişiden oluşan takımlar belirlenir. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek alırlar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederler.

Her takım işlerini tamamladığında tuvaller kapalı şekilde toplanır. Ardından, müthiş bir finalle birleştirilmiş dev yapıt karşınıza çıkar.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 120-150 Dk
Kazanımlar: Takım Çalışması, Özgüven, İletişim, Yaratıcılık, Motivasyon,
Yüksek Enerji

Logomagnet

logomagnt

Dilerseniz Logo Tablonuzu toplantı öncesi tüm katılımcılara dağıtılacak magnetlerle de yapabiliriz.

Referans İşler

Sefine Shipyard

M3 Works ekibi olarak Sefine Shipyard ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. Sefine Shipyard ekibi Logo Tablosu aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Hazırlıklarının tamamlanmasıyla etkinlik alanına gelen katılımcılar aktiviteye hızlı bir şekilde başladılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/sefine-shipyard-logo-tablosu/

GSK

M3 Works ekibi olarak GSK ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. 34 kişilik bir ekip olan GSK ekibi Logo Tablosu aktivitesi için oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/gsk-logo-tablosu/

Green Chemicals

Green Chemicals ekibi ile birlikte Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. 40 kişiden oluşan Green Chemicals ekibi aktivite için oldukça heyecanlıydı. Richmond Nua Hotel ’de gerçekleşen aktivite heyecanlı anlara sahne oldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/green-chemicals-logo-tablosu/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
120dk. - 150dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Takım çalışması
Yaratıcılık