elbirligi tablosuHedef paylaşım toplantılarınızda herkesin sizinle olduğunu görmenin en eğlenceli yolu!

YouTube video

Çalışanların yaratıcılıklarını ve el izlerini logonuzla birleştiren dev bir birlik tablosu! Katılımcıların kolayca çıkan rengarenk boyalarla el izlerini ve mesajlarını bıraktığı bu eğlenceli çalışma sonrası oluşturulan eser etkinliğinizi ölümsüzleştirecek.

Açık veya kapalı alanlarda kurulabilen tablomuza ister çıplak elle, ister eldivenle istediğiniz renkte boyalarla el izlerinizi ve imzanızı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz Elbirliği Tablosu’ndan oluşan plaketinizi, fotoğraf çerçevenizi, masa takvimizi, kartpostalınızı, şirketin girişine asılmak üzere çerçeveli halini hazırlayıp teslim edebiliyoruz.

Yıldızların El İzleri: Dilerseniz benzer çalışmayı kil ile hazırlayıp kalıcı heykel çerçeveler halinde de teslim edebiliriz.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 15-30 dakika
Kazanımlar: Aidiyet Duygusu, Motivasyon, Yaratıcılık

Referans İşler

Campus Call

Campus Call ekibi ile birlikte Elbirliği Tablosu etkinliği düzenledik. 100 kişilik katılımın olduğu Elbirliği Tablosu’nda Campus Call ekibi oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/campus-call-elbirligi-tablosu/

Philip Morris

M3 Works olarak Philip Morris ile gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliği rengârenk görüntülere sahne oldu. Philip Morris ile her bir çalışanın ekibin ayrılmaz bir parçası olduğu mesajını veren ve firma içi bağı kuvvetlendiren bu aktivite sayesinde Philip Morris çalışanları keyif dolu vakit geçirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/philip-morris-elbirligi-tablosu/

Aktif Bank

Aktif Bank ile Davutpaşa’da gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu katılımcılar tarafından büyük bir beğeni topladı. Elbirliği Tablosu etkinliği şirket birliğini ve takım ruhunu ifade eden görsel bir çalışmadır. Aidiyet duygusunu geliştiren ve çalışanlar arası bağları kuvvetlendirmesiyle bilinen bu etkinlik sayesinde Aktif Bank çalışanları arasındaki iletişim çok farklı bir boyut kazandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/aktif-bank-elbirligi-tablosu/

Etkinlik Türü
Indoor, Fuaye Aktiviteleri
Süre
15dk. - 30dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Aidiyet
Motivasyon
Takım çalışması
Yaratıcılık