M3 Works olarak Aktif Bank ile yaptığımız Elbirliği Tablosu etkinliği rengârenk görüntülere sahne oldu. Her bir çalışanın ekibin ayrılmaz bir parçası olduğu mesajını veren ve firma içi bağı kuvvetlendiren Elbirliği Tablosu etkinliği sayesinde Aktif Bank çalışanları keyif dolu vakit geçirdiler.

4 Mayıs 2018 Cuma günü Aktif Bank ile Davutpaşa’da gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu katılımcılar tarafından büyük bir beğeni topladı. Elbirliği Tablosu etkinliği şirket birliğini ve takım ruhunu ifade eden görsel bir çalışmadır. Aidiyet duygusunu geliştiren ve çalışanlar arası bağları kuvvetlendirmesiyle bilinen bu etkinlik sayesinde Aktif Bank çalışanları arasındaki iletişim çok farklı bir boyut kazandı. Davutpaşa binasında gün boyu süren toplantılarda çalışanları motive etmek ve enerjilerini artırmak için günün sonunda düzenlenen Elbirliği Tablosu etkinliğiyle iş birliği ve takım çalışmasının güzel bir örneği sergilendi. Renkli boyalar içerisinde kendi istedikleri boyaları seçen katılımcılar, özgürce ve yaratıcılıklarını kullanarak katılımcılar ellerini renkli boyalara batırarak tablodan bir daha hiç çıkmayacak izler yarattılar. Sağlık açısından hiçbir sakıncası bulunmayan ve su bazlı olup kolayca çıkabilen boyalarımız katılımcılar tarafından isteyen çıplak elle isteyen ise eldivenleri ellerine geçirerek Elbirliği Tablosu etkinliğini gerçekleştirdi. Ellerini renkli boyalara batıran katılımcılar Elbirliği Tablosu adeta rengârenk görsel bir şölene dönüştürdü. Rengârenk boyalar arasında çocukluklarına dönen katılımcılar tablo bütünlüğü bozmamak ve uyumlu bir çalışma sergilemek için takım halinde başarılı bir performansa imza attılar. Birlik ve beraberlik mesajının en iyi örneği olan Elbirliği Tablosu etkinliği sayesinde takım ruhu gelişirken, katılımcılar gün boyu süren toplantının stresini de atmış oldular. Davutpaşa binasında gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliği başından sonuna kadar katılımcılar arasında kuvvetlenen iletişim bağı ve takım ruhu, firma çalışanlarının motivasyonuna büyük ölçüde katkı sağlarken, katılımcıların yaratıcılıklarının gelişmesine de büyük etkisi olmuştur. Aktif Bank logosu ve isminin bulunduğu Elbirliği Tablosu katılımcıların renkli el izleri unutulmaz bir eser ortaya çıkardı.

Aktif Bank ile yapmış olduğumuz Elbirliği Tablosu etkinliği başladığı andan itibaren katılımcıların enerjisini hep en üst seviyeye çıkarttı. Tam bir takım olmayı başaran Aktif Bank ekibi aidiyet duygusunu geliştirmeyi başarmıştır.

Yer: Aktik Bank / Davutpaşa
Tarih: 04/05/2018

Aktif Bank Elbirliği TablosuAktif Bank Elbirliği TablosuAktif Bank Elbirliği TablosuAktif Bank Elbirliği Tablosu