M3 Works olarak Halk Emeklilik çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Uçurtma Yapımı Atölyesi rengarenk görüntülere sahne oldu. Katılımcıları çocukluklarına döndüren atölyede uçurtma yapan Halk Emeklilik çalışanları hem eğlendi hem de günün yorgunluğunu attılar.

4 Mayıs 2018 Cuma günü Halk Emeklilik genel merkezinde gerçekleştirdiğimiz Uçurtma Yapımı Atölyesi katılımcılar tarafından ilgi gören bir aktivite oldu. Çocukluklarına geri dönen katılımcılar eğitmenimiz eşliğinde çeşitli uçurtmalar yaparak kendilerine ve çocuklarına günün anısı olarak aldılar. M3 Works asistanlarının toplantı salonunun etkinlik için hazırladıktan sonra alana gelen 25 kişilik Halk Emeklilik ekibi eğitmenimizin konuşmaya başlamasıyla etkinliğe başlamış oldular. 2 farklı uçurtma çeşidi yapan katılımcılar renkli kağıtlar ve çeşitli süslerle uçurtmalarını üretmeye başladılar. İlk başta uçurtma yapımında zorlanan katılımcılar elleri alıştıkça daha hızlı ve pratik bir hal almaya başladılar. Uçurtmalarını bitiren katılımcılar biran önce uçurtmalarını uçurmak için alandan dışarıya çıkarak yaptıkları uçurtmaları rüzgara bıraktılar.

Günün yorgunluğunu Uçurtma Yapımı Atölyesi ile atan Halk Emeklilik çalışanları kendilerine özgü uçurtmalar yaptılar. Yaparken hayal güçlerini de işin içine katan katılımcılar birbirlerinden yaratıcı uçurtmalara sahip oldular.

Yer: Halk Emeklilik Genel Müdürlük
Tarih: 04/05/2018

Halk Emeklilik Uçurtma Yapımı Atölyesi Halk Emeklilik Uçurtma Yapımı Atölyesi Halk Emeklilik Uçurtma Yapımı Atölyesi Halk Emeklilik Uçurtma Yapımı Atölyesi