M3 Works olarak Çay Festivali’nde Varillaz ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz sahne gösterisi katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Çay festivaline özel ürünlerle sahnede şov yapan ekibimiz festivalin en çok konuşulan gösterisi olmayı başardı.

5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Santralistanbul’da gerçekleşen Çay Festivali’nde gerçekleştirdiğimiz Varillaz Ritim gösterisi çok beğenildi. Çay festivaline özel çay sepetleri, çay bardakları, çay kaşıkları ve çay kutularıyla müzik yapan Varillaz ekibimize kemençe ve tulumda eşlik etti. Festivalde enerjiyi yükseltmek için gerçekleştirilen Varillaz Ritim ekibi festivalin havasını değiştirerek katılımcıların enerjilerini yükseltti. Her türlü materyalle müzik yapabilen Varillaz ekibi Çay Festivali için özel bir çalışma yaparak sahnede şov yaptı. Katılımcılarında müziklere eşlik etmesiyle keyfin kat kat arttığı gösteri enerji en üst seviyede bitirildi.

Varillaz’ın en büyük özelliğinden olan çeşitli materyaller ile müzik yapabilmesi gösterilerde, festivallerde, fuarlarda en çok tercih edilen müzik grubumuzdur. Şirketinizin ürünleriyle müzik yaparak hem katılımcıları eğlendiriyor hem de ürünlerinizi müzik eşliğinde insanlara tanıtıyor.

Yer: Santralistanbul
Tarih: 05/05/2018

Uluslararası İstanbul Çay Festivali Varillaz Sokağın Ritmi Uluslararası İstanbul Çay Festivali Varillaz Sokağın Ritmi Uluslararası İstanbul Çay Festivali Varillaz Sokağın Ritmi Uluslararası İstanbul Çay Festivali Varillaz Sokağın Ritmi