M3 Works tarafından Birlikte Güzel adı altında yapılan festivalde gerçekleştirdiğimiz Dövme Atölyesi’nde birbirinden renkli görüntüler ortaya konuldu. Katılım yoğun olduğu Dövme Atölyesi’nde gelen misafirler beğendikleri şablonları vücutlarına işlettiler.

5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenen festivalde dövme eğitmenimiz yaklaşık 300 katılımcıya 2 gün boyunca birbirinden farklı dövmeler yaptı. Birlikte Güzel adı altında yaptığımız Dövme Atölyesi çalışmaları sırasında katılımcılar festivalin tadını çıkardılar. Dövme eğitmenlerimiz katılımcıların istediği dövmeleri yaparak onları festivale hazır hale getirdi. Dövme yapımı sırasında keyifli vakit geçiren katılımcılar dövmelerini yaptırdıktan sonra festivale hazır hale geliyorlardı. Kataloğumuzda bulunan çok sayıda dövmelerin arasından en sevdikleri dövmeyi katılımcılar yaptırdılar. Etkinlik alanında bulunan M3 Works dövme yapımı eğitmeni katılımcıların istedikleri dövmeleri zaman kaybı yaşatmaksızın sıra ile yaptı. Festivallerde en çok ilgi gören atölyelerden olan Dövme Atölyesi bu festivalde de yoğun ilgi gördü. Sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen dövmeler doğal malzemelerden yapılmaktadır.

Birlikte Güzel adı altında gerçekleştirdiğimiz Dövme Atölyesi’nde katılımcılar seçtikleri dövmeleri eğitmenimize yaptırdılar. Katılımcılar dövmelerini yaptırıp, festival için motivasyonlarını en yüksek seviyeye çıkardılar.

Yer: Çanakkale
Tarih: 05/05/2018

Birlikte Güzel Dövme Atölyesi Birlikte Güzel Dövme Atölyesi Birlikte Güzel Dövme Atölyesi Birlikte Güzel Dövme Atölyesi