M3 Works olarak Halk Emeklilik için gerçekleştirdiğimiz Ebru Atölyesi rengarenk anlara sahne oldu. Katılımcılar tarafından çok beğenilen atölyede ebru yapan çalışanlar kendilerine günün hatırası olarak bir iz bıraktılar.

7 Mayıs 2018 Pazartesi günü M3 Works ekibi olarak Halk Emeklilik ekibi ile birlikte Genel Merkezinde Ebru Atölyesi düzenledik. 25 kişilik Halk Emeklilik ekibi etkinlik için oldukça heyecanlıydı. M3 Works asistanlarının şirketin toplantı salonunu Ebru Atölyesi için hazırlamasının ardından, eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte aktivite resmen başladı. İlk önce katılımcılara Ebru Atölyesi hakkında kısa kısa bilgiler verdi. Katılımcılar eğitmenimizin verdiği bilgileri dikkate alarak Ebru Atölyesi’ne başladı. Bireysel becerinin yanında takım çalışmasının da önemli olduğu Ebru Atölyesi keyifli anlara sahne oldu. Ebru Atölyesi’nin keyfine varan katılımcılar sosyal yaşantılarında da ebru yapacaklarını belirterek bizlerin bu aktiviteyi ne kadar doğru bir şekilde gerçekleştirdiğimizin göstergesi oldu. Günün hatırası olarak yaptıkları ebruları evlerine götüren katılımcılar kendilerine ailelerine güzel ve anlamlı bir hediye yapmış oldular.

Eğitmenimizin gösterdiği tekniklere göre çalışan Halk Emeklilik ekibi bir süre sonra yaratıcılıklarını kullanmaya başladı. Birbirinden güzel çalışmalar ortaya çıkaran katılımcıların mutlulukları yüzlerindeki gülümsemeden belli oluyordu. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Halk Emeklilik ekibi bol bol fotoğraf çektirip günü tamamladı.

Yer: İstanbul
Tarih: 07/05/2018

Halk Emeklilik Ebru Atölyesi Halk Emeklilik Ebru Atölyesi Halk Emeklilik Ebru Atölyesi Halk Emeklilik Ebru Atölyesi