karikatur resimVarillaz performans grubu metal varil, çöp kovası, plastik varil, süpürge sopaları, teneke kapaklar, kutular, inşaat malzemeleri gibi enstrümanlarla yurtdışındaki benzerleri kalitesinde çok özel bir ritm ve müzik gösterisi sunar.

Varillaz grubu size özel gösteri hazırlayabildiği gibi sizin ürünlerinizi kullanarak (örneğin bir sinema grubunda kullandığımız film kutuları, film bobinleri; bir inşaat firması için kullandığımız kazma kürekler; bir parfüm firması için kullandığımız parfüm şişeleri vb.), takımlarınızın da bu gösterilerde sahne almasını sağlayabilir.

Varillaz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.varillaz.com

logo

Akbank Caz Festivali’ndeydik!

akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi

Varillaz, Akbank Caz Festivali’nde yedi birbirinden keyifli konser verdi. Hem konser, hem flashmob etkinliklerinde bulunan Varillaz, İstinye Park, Taksim, Sabancı Holding, Gebze Akbank Call Center, İstiklal Caddesi Aksanat gibi mekanlarda izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ayakkabı boyacısının şehrin ritmine kendini kaptırdığı sırada çalmasıyla başlayan gösteriye hemen temizlik emekçisi dahil olur. Ardından süt mısır satıcısı işin içine girer. O sırada yoldan geçen bir iş adamı da bond çantasını mısır satıcısının tezgahına koyarak çantasından çıkardığı bagetlerle ritme kapılır. En sonunda Akbank Caz Festivali reklamının yıldızı saksafon üstadı Dennis ve trompetçinin de katılımıyla orkestra Samba De Jenerio ile kalabalığı coşturur. Geniş bir marakas ekibi de ortamı şenlendirmek üzere Varillaz’a katılır ve finalde Varillaz alkışlayan seyirciyi selamlar. Sizleri de bu coşkuya her zaman bekliyoruz.

akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (3) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (5) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (6) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (7) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (9) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (12) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (14) akbank-caz-festivali-sokagin-ritmi (16)

 

YouTube video

 

İstiklal Caddesi

YouTube video

M3 Works olarak İstanbul Maratonu koşusu sırasında Adidas adına gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi performans gösterisi renkli anlara sahne oldu. Maratonda yer alan koşuculara büyük moral olan gösteride firmada kendi reklamını yapmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/adidas-sokagin-ritmi/

Jotun

M3 Works olarak Jotun Boya ekibinin çalışanları için ikinci kez gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi etkinliğinde oldukça renkli anlar yaşandı. Ritim etkinliği yapan katılımcılar bu sefer kendi firma ürünleri ile gerçekleştirdiler. Değişik bir duygu uyandıran etkinlik katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/jotun-2-sokagin-ritmi/

Uluslararası Su Sporları Festivali

M3 Works olarak Uluslararası Su Sporları Festivali’nde gerçekleştirdiğimiz Varillaz etkinliği festivale gelen katılımcılar tarafından oldukça beğenildi. Festivale farklı bir hava katan Varillaz ekibi ortamın enerjisini bir anda yükseltmeyi başardı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/uluslararasi-su-sporlari-festivali-sokagin-ritmi/

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik, Müzik Grupları
Süre
45dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji