M3 Works olarak Uluslararası Su Sporları Festivali’nde gerçekleştirdiğimiz Varillaz etkinliği festivale gelen katılımcılar tarafından oldukça beğenildi. Festivale farklı bir hava katan Varillaz ekibi ortamın enerjisini bir anda yükseltmeyi başardı.

8 Eylül 2018, Cumartesi günü, Maltepe’de gerçekleştirilen Uluslararası Su Sporları Festivalinde Varillaz ekibimiz sahne aldı. Tüm gün süren festivalde Varillaz ekibi sabah, öğlen, akşam olmak üzere üç set sahne aldı. Katılımcılardan büyük beğeni toplayan Varillaz müzik ekibi festivalin havasını bir anda değiştirerek, katılımcıların enerjisini yükseltti. Varillaz ekibi herhangi bir malzeme ile müzik yapabilen özel bir ekiptir. Müzik enstrümanı olmasa bile bir masa, bir bilgisayar ya da bir araç motoru ile müzik yapabiliyorlar. Uluslararası Su Sporları Festivali’ne özel olarak varillerle müzik yapan ekibimiz festivale gelenlerin görmediği bir müzik ortamı ile karşılaşmasını sağladı. İnsanları eğlendirmeye odaklı bu grubumuz her zaman olduğu gibi katılımcıları çevresine toplayarak, onları eğlendirip büyük beğeni kazandı. Üç setin hepsinde enerjiyi zirveye çıkaran Varillaz ekibi festivalin neşesi oldu. Varillaz etkinliğinin bitmesinin ardından katılımcılar tarafından övgüler sarf edilen ekip için her festivalde bu tarz yaratıcı grupların olması gerektiğini belirttiler.

M3 Works olarak Uluslararası Su Sporları Festivali’nde gerçekleştirdiğimiz Varillaz Müzik Grubu etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Herkes tarafından çok beğenilen Varillaz ekibi festivalin havasını değiştiren ekip oldu.

Yer: Maltepe Sahil
Tarih: 08/09/2018