M3 Works olarak Philip Morris ile gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliği rengârenk görüntülere sahne oldu. Philip Morris ile her bir çalışanın ekibin ayrılmaz bir parçası olduğu mesajını veren ve firma içi bağı kuvvetlendiren bu aktivite sayesinde Philip Morris çalışanları keyif dolu vakit geçirdiler.

Philip Morris ile Titanic Deluxe Bodrum’da 10 Mayıs 2018 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz iki adet Elbirliği Tablosu katılımcılar tarafından büyük bir beğeni topladı. Elbirliği Tablosu etkinliği şirket birliğini ve takım ruhunu ifade eden görsel bir çalışmadır. Aidiyet duygusunu geliştiren ve çalışanlar arası bağları kuvvetlendirmesiyle bilinen bu etkinlik sayesinde Philip Morris çalışanları arasındaki iletişim farklı bir boyut kazandı. Bodrum Titanic’ de gün boyu süren toplantılarda çalışanları motive etmek ve enerjilerini artırmak için günün sonunda düzenlenen Elbirliği Tablosu etkinliğiyle iş birliği ve takım çalışmasının güzel bir örneği sergilendi. Renkli boyalar içerisinde kendi istedikleri boyaları seçen katılımcılar, özgürce ve yaratıcılıklarını kullanarak 100 katılımcı ellerini renkli boyalara batırarak tablodan bir daha hiç çıkmayacak izler yarattılar. Sağlık açısından hiçbir sakıncası bulunmayan ve su bazlı olup kıyafetlerden, ellerden kolayca çıkabilen boyalarımız katılımcılarımız tarafından isteyen çıplak elle isteyen ise eldivenleri ellerine geçirerek Elbirliği Tablosu etkinliğini gerçekleştirdi. Ellerini renkli boyalara batıran katılımcılar Elbirliği Tablosu’nu adeta rengârenk görsel bir şölene dönüştürdü. Çeşitli renklerden oluşan boyalar arasında özgürleşen katılımcılar tablo bütünlüğünü bozmamak ve uyumlu bir çalışma sergilemek için takım halinde başarılı bir performansa imza attılar. Birlik ve beraberlik mesajının en iyi örneği olan Elbirliği Tablosu etkinliği sayesinde takım ruhu gelişirken, katılımcılar gün boyu süren toplantının stresini de atmış oldular. Bodrum Titanic Otel’de gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliği başından sonuna kadar katılımcılar arasında kuvvetlenen iletişim bağı ve takım ruhu, firma çalışanlarının motivasyonuna büyük ölçüde katkı sağlarken, katılımcıların yaratıcılıklarının gelişmesine de büyük etkisi olmuştur. Philip Morris logosu ve isminin bulunduğu Elbirliği Tablosu’nda katılımcıların renkli el izleriyle birlikte unutulmaz bir eser ortaya çıkardı.

Philip Morris ile yapmış olduğumuz Elbirliği Tablosu etkinliği başladığı andan itibaren katılımcıların enerjisini ve heyecanı hep en üst seviyedeydi. Tam bir takım olmayı başaran Philip Morris ekibi aidiyet duygusunu geliştirmeyi başarmıştır. Ellerinin izlerini ölümsüzleştiren ekip aktivite alanından daha enerjik bir şekilde ayrıldı.

Yer: Titanic Deluxe Bodrum
Tarih: 10/05/2018

Philip Morris Elbirliği TablosuPhilip Morris Elbirliği TablosuPhilip Morris Elbirliği TablosuPhilip Morris Elbirliği Tablosu