M3 Works ekibi olarak Aktif Bank için gerçekleştirdiğimiz Sushi Experience farklı lezzetlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Katılımcıların ilgi gösterdiği atölyede eğitmenimiz eşliğinde birbirinden lezzetli sushiler yapıp yenildi.

8 Mayıs 2018 Salı günü Etiler Le Meriddien Otel’de Aktif Bank ekibi için gerçekleştirdiğimiz Sushi Experience’nde keyif dolu anlar yaşandı. M3 Works ekibinin alanı katılımcılar için hazırlamasının ardından alana gelen Aktif Bank ekibi yerlerini aldı. Eğitmenimizin gelmesiyle Sushi Experience resmen başlamış oldu. Eğitmenimizin önce sushi hakkında verdiği bilgiler sonrasında yapım kısmına geçildi. İlk başta çokta başarılı olmayan katılımcılar zaman geçtikçe ve eğitmenimizin yardımıyla daha da seri bir hal aldılar. Yardımlaşmanın da ön planda olduğu atölyede katılımcılar birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak yardımlaşmanın da önemini bizlere gösterdiler. Sağlık açısından sakıncalı bulduğumuz için tamamen vejetaryen sushi yaptırdığımız için ürünlerimiz insan sağlığına zarar verecek hiçbir etkeni yoktur. Sushi yapımını tamamlayan katılımcılar toplanıp kendi yaptıkları sushileri afiyetle yediler.

Katılımcıların büyük haz duyduğu Sushi Experience’nde ellerinden gelenin en iyisini yapan katılımcılar farklı tatlarda sushiler elde ettiler. Günün sonunda aldıkları keyif yüzlerinden okunuyordu.

Yer: İstanbul
Tarih: 08/05/2018

Aktif Bank Sushi Experience Aktif Bank Sushi Experience Aktif Bank Sushi Experience Aktif Bank Sushi Experience