M3 Works olarak Turkcell ekibi için gerçekleştirdiğimiz CSI yani Olay Yeri İnceleme etkinliği oldukça keyif dolu geçti. Katılımcıların ipuçlarını birleştirerek çözdüğü şifreler etkinlik sonun da katil kim olduğunu ortaya çıkardı.

08 Mayıs 2018 Çarşamba günü Antalya’da Turkcell ekibi için gerçekleştirdiğimiz CSI etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi ve heyecanı hep üst seviyede geçti. Katılımcıların toplantı sırasında bir anda ışıkların karaması ile alana gelen ekibimiz aktiviteyi başlatmış oldu. Sahneye çıkan eğitmenimiz aynı zamanda tiyatrocu olduğu için rolünü gerçekçi bir şekilde sergiledi. Yöneticilerinden birinin kaçırıldığını öğrenen ekip kimin kaçırdığını bulmak için takımlara ayrılarak kolları sıvadı. Çeşitli deliller, ipuçlarını toplayan katılımcılar, parmak izlerini de analiz ederek suçluyu bulmaya çalıştı. Bilgilere ulaştıkça çemberi daraltan katılımcılar şüpheliler arasından elemeye başladılar. Her ipucunun büyük önem taşıdığı Olay Yeri İnceleme etkinliğinde dikkat ve yardımlaşma ön plana çıktı. M3 Works asistanlarının polis kılığında her bir takımın başında gezerek sıkıştığı noktalarda yardım etmeleri katılımcıların işlerini daha da kolaylaştırdı. Suçluların sırasıyla elendiği listede gerçek suçluyu bulan takım günün birincisi oldu. Herkesin içinde gizlice yatan dedektif ruhunu açığa çıkaran CSI Olay Yeri İnceleme etkinliği katılımcılara büyük keyif verdi. Erkinliğin sonunda takım olarak çalışmanın önemini hatırlayan takımlar daha hızlı bitirerek etkinliği ilk sırada tamamladı.

Turkcell ekibi tam bir dedektif gibi her noktayı dikkatli ve detaycı bir şekilde inceleyerek sonuca ulaştı. Takımların birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırladığı etkinlikte başarıları yüzlerindeki ifadelerden anlaşılıyordu.

Yer: Antalya
Tarih: 08/05/2018

Turkcell CSI: Olay Yeri İnceleme Turkcell CSI: Olay Yeri İnceleme Turkcell CSI: Olay Yeri İnceleme Turkcell CSI: Olay Yeri İnceleme