M3 Works ekibi olarak EWE ekibi için gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev: Kahramanlar Okulu etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte heyecan ve hırs hep üst seviyedeydi.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü EWE ekibiyle birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. Takımlara ayrılan ekipler sırayla parkurların başına geçmeye başladılar.Görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalıştılar. Takım içi iletişimlerini güçlendiren ekipler heyecanla parkurlara geçti. Bir çok zorlu görevden oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi. Kendilerine verilen görevleri kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışan EWE ekibinin etkinlik boyunca iletişim bağları kuvvetlendi. Her takım görevleri başarıyla tamamlamak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Takım olmayı ve takım motivasyonunu artırma ayrıca şirket uyumunu sağlama gibi etkileri olan Gizli Görev boyunca EWE ekibi iş birliği içerisinde çalıştılar. Zorlu etapları birbirleriyle yardımlaşarak tamamlayan katılımcılar yorucu ama bir o kadar eğlenceli oyunları başarıyla tamamladılar. Etkinlik sırasında etapları başarıyla geçen takım puzzle parçası almaya hak kazanıyordu. Puzzle parçalarını toplayan takımlar finalde toplu bir şekilde birleştirerek etkinliği tamamladılar.

Gün sonunda oldukça mutlu oldukları görünen EWE ekibi hiç unutamayacakları anıları fotoğraf ve videolarla destekledi. Etkinlik sırasında takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Yer: İstanbul
Tarih: 10/05/2018

EWE Gizli Görev Kahramanlar Okulu EWE Gizli Görev Kahramanlar Okulu EWE Gizli Görev Kahramanlar Okulu EWE Gizli Görev Kahramanlar Okulu