Company Rally

companyrallyMotorlar çalışıyor, pist hazır. Üç, iki, biiiir! Ve yarış başlasın!

Bugüne kadar gözün gördüğü en iyi arabayı yapmak takımınızın ellerinde. Tasarım süreci, imalat ve aksesuar aşamalarının tamamının takımınız tarafından yürütüldüğü bu keyifli aktivitede, hem zamana hem de rakiplerinize karşı yarışıyorsunuz. Fabrikadan çıkan araçlar son kontrolleri yapılıp puanlandıktan sonra yarış alanına taşınıyorlar ve araçlar kozlarını pistte paylaşıyor. Tozun dumana katıldığı, eğlence ile takım çalışmasının yoğrulduğu en keyifli atölyelerimizden biri Company Rally.

Seçenekler

  • Gemi
  • F1
  • Savaş Aracı

Diğer Seçenekler

  • Ahşap & Karton
  • Mekanik
  • Elektrikli

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 20 takıma kadar
Zaman: 90-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Yaratıcılık, Yüksek Enerji, Kaynak Yönetimi

Referans İşler

Siemens

03 Eylül 2016 Cumartesi günü Siemens ekibi ile birlikte Company Rally etkinliğini düzenledik. 220 kişiden oluşan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Bir an önce Company Rally aktivitesine başlamak istiyordu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/siemens-company-rally/

MAN

Man ekibi ile birlikte oldukça eğlenceli bir Company Rally aktivitesi gerçekleştirdik. 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü gerçekleşen aktivite de 100 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Man fabrikasında gerçekleşen Company Rally aktivitesi birbirinden keyifli anlara sahne oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/man-company-rally/

Otomotiv Firması

M3 Works ekibi olarak bir Otomotiv firması çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Company Rally: Elektrikli etkinliği oldukça eğlenceli anlara sahne oldu. Firma çalışanları alanda toplanmaya başladı ve herkes geldikten sonra aktiviteye geçildi. Katılımcıların hiç beklemediği bir anda karşılarında aktivite alanını gördüklerinde oldukça şaşırdılar. Etrafta bulunan materyallerin ne işe yarayacakları hakkında bir fikri olmayan katılımcılar etkinliğin başlamasıyla birlikte kafalarındaki soru işaretlerinden teker teker kurtuldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/otomotiv-firmasi-company-rally-elektrikli/

Şunlara da bakmak isteyebilirsiniz: Company Rally Snow, Survive! Ateş Yakma, Company Is My Home: İglo Karevi

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
90dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Kaynak Yönetimi
Takım çalışması
Yaratıcılık
Yüksek Enerji