bisiklet fabrikasBisiklet yapıp ihtiyaç sahibi bir çocuğun “en büyük hayali”ni gerçekleştiriyoruz. Hem harika bir takım çalışması, hem de sosyal sorumluluk!

YouTube video

Takımlara ayrılmış katılımcılar aldıkları hızlı ve etkin eğitimin ardından demonte bisikletlerin parçalarını birleştirip ayarlarını yapıyorlar. Kimisi gidonunu takılıyor, kimisi selesini yerleştiriyor, bir diğeri lastiğini şişiyor, bir başkası vites sistemini kuruyor… Her takım ayrı bir bisikleti, ayrı bir çocuk için yapıyor, süslüyor ve çocuğa hediye ettiğine dair bir mektup yazıyor. Takımlar için bir sürprizimiz var: Hayali gerçekleşecek çocuğumuz arkadaşlarıyla arkada, bisikletini ve bisikletini yapanlara teşekkür etmeyi büyük bir hevesle bekliyor!

YouTube video

Diğer Seçenekler
• Tekerlekli Sandalye Yapımı
• Okul Sırası Yapımı

Katılımcı: 10-500
Zaman: Yarım gün (2-3 saat)
Kazanımlar: Takım Çalışması ve İşbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Sosyal Sorumluluk, Yüksek Enerji

Scooter Yapımı

scooter

Scooter, çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncağındandır. Her çocuğun hayalleri arasında yer alan Scooter kullanmak şimdi bir sosyal sorumluluk projesi olarak karşınızda. Çocukların hayalini gerçeğe dönüştürecek olan Scooter’ları yapmak.

Böylece hem çocukların hayalleri gerçekleşecek hem de takım çalışmasının en iyi örneklerinden biri gerçekleşecektir.

Referans İşler

Vestel

M3 Works olarak Vestel ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası atölyesi bir takım aktivitesinin yanı sıra bir sosyal sorumluluk aktivitesi olarak gerçeklemiştir ve katılımcıların motivasyonunun yüksek seviyede sağlandığı bir aktivite olarak hayata geçmiştir.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/vestel-bisiklet-fabrikasi/

STM

M3 Works ekibi olarak Büyük Abant Oteli’nde  STM ekibi ile birlikte Bisiklet Fabrikası aktivitesini gerçekleştirdik. 200 kişiden oluşan STM ekibi Bisiklet Fabrikası için oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/stm-3-bisiklet-fabrikasi/

Turkcell

turkcell-bisiklet-280-150

Turkcell Paf Takımı için M3 Works olarak düzenlediğimiz bisiklet atölyesinde katılımcılar ekip ruhunu üst seviyede tutarak demonte bisikletleri birleştirdi ve yardıma muhtaç çocuklara bağışladık. Turkcell Paf Takımı ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Atölyesi aktivitesi yüksek enerjili ve takım çalışmasına dayalı bir aktivite olarak hayat buldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turkcell-bisiklet-fabrikasi/

Etkinlik Türü
Sosyal Sorumluluk
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
İşbirliği
Motivasyon
Sosyal sorumluluk
Takım çalışması
Yüksek Enerji