M3 Works ekibi olarak 24 Şubat 2018 Cumartesi günü Büyük Abant Oteli’nde  STM ekibi ile birlikte Bisiklet Fabrikası aktivitesini gerçekleştirdik. 200 kişiden oluşan STM ekibi Bisiklet Fabrikası için oldukça heyecanlıydı.

Bisiklet Fabrikası’nda çocuklar için bisiklet yapacak olan katılımcılar aynı zaman da bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyordu. Yapılan bisikletler ihtiyaç sahibi çocukların olacaktı.

20 takımdan oluşan STM bir an önce Bisiklet Fabrikası’na başlamak istiyordu. Masaların üzerinde yer alan demonte halde olan bisikletleri birleştirecek olan katılımcımlar sunucumuzun Bisiklet Fabrikası hakkında kısa bir sunum yapmasının ardından aktiviteye başladı. Böylece hummalı bir çalışmanın içine giren STM ekibi hız kesmeden çalışmaya devam ediyordu.

Takım çalışmasının yanı sıra bir sosyal sorumluluk projesi olan Bisiklet Fabrikası’nda katılımcılar birçok kavramı yeniden keşfediyordu. Takım içi iletişimi kuvvetlendiren ve koordinasyonu sağlayan aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Takımların birbirleri ile kıyasıya rekabete girmesinin yanında yardımlaşmayı da ihmal etmemesi takdire şayandı. Birbirleri ile rakip olan takımlar aynı zaman da birbirlerine yardım etmeyi de unutmadı. Her şeyin çocuklar için olduğunun farkında olan STM ekibi bisikletleri en doğru ve düzgün biçimde birleştirmeye çalışıyordu. Böylece birbirlerini de yakından tanıma fırsatı bulan katılımcılardı.

Yer: Büyük Abant Oteli / Bolu
Tarih: 24/02/2018

STM Bisiklet Fabrikası STM Bisiklet Fabrikası STM Bisiklet FabrikasıSTM Bisiklet Fabrikası