M3 Works ekibi olarak 27 Şubat 2018 Salı günü Büyük Abant Oteli’nde  Remax ekibi ile birlikte Bisiklet Fabrikası aktivitesini gerçekleştirdik. 20 kişiden oluşan Remax ekibi Bisiklet Fabrikası için oldukça heyecanlıydı.

Bisiklet Fabrikası’nda çocuklar için bisiklet yapacak olan katılımcılar aynı zaman da bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyordu. Yapılan bisikletler ihtiyaç sahibi çocukların olacaktı.

4 takımdan oluşan Remax bir an önce Bisiklet Fabrikası’na başlamak istiyordu. Masaların üzerinde yer alan demonte halde olan bisikletleri birleştirecek olan katılımcımlar sunucumuzun Bisiklet Fabrikası hakkında kısa bir sunum yapmasının ardından aktiviteye başladı. Böylece hummalı bir çalışmanın içine giren Remax ekibi hız kesmeden çalışmaya devam ediyordu.

Takım çalışmasının yanı sıra bir sosyal sorumluluk projesi olan Bisiklet Fabrikası’nda katılımcılar birçok kavramı yeniden keşfediyordu. Takım içi iletişimi kuvvetlendiren ve koordinasyonu sağlayan aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Takımların birbirleri ile kıyasıya rekabete girmesinin yanında yardımlaşmayı da ihmal etmemesi takdire şayandı. Birbirleri ile rakip olan takımlar aynı zaman da birbirlerine yardım etmeyi de unutmadı. Her şeyin çocuklar için olduğunun farkında olan Remax ekibi bisikletleri en doğru ve düzgün biçimde birleştirmeye çalışıyordu. Böylece birbirlerini de yakından tanıma fırsatı bulan katılımcılardı.

Yer: Remax Ofis/ Tuzla
Tarih: 27/02/2018

Remax Bisiklet Fabrikası Remax Bisiklet Fabrikası Remax Bisiklet FabrikasıRemax Bisiklet Fabrikası