YouTube video

01 Mart 2018 Perşembe günü Mercedes ekibi ile birlikte Kızak Yarışı  etkinliğini düzenledik. 60 kişiden oluşan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Bir an önce Kızak Yarışı aktivitesine başlamak istiyordu.

Sunucumuzun açılış konuşmasını yapıp  Kızak Yarışı aktivitesi hakkında kısa bilgiler sunmasıyla birlikte katılımcılar takımlara ayrıldı. Kendilerine verilen malzemelerle en iyi kızağı üretecek olan Mercedes ekibi hızla  Kızak Yarışı aktivitesine başladı.

En önemli kuralın takım içi iletişim olduğu  Kızak Yarışı aktivitesinde takımlar birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha keşfetti. Birlikte hareket etmenin gücünün farkına varan katılımcılar için oldukça eğlenceli bir  Kızak Yarışı aktivitesi devam etmekteydi.

Yaratıcılığın ve tasarımın bir arada olduğu  Kızak Yarışı aktivitesinde aynı zamanda kullanılabilirlikte önemliydi. Çünkü katılımcılar ürettikleri kızaklarla yarışacaktı. Hazırlıklarını tamamlayan takımlar yarışa başladı. Kıyasıya bir rekabetin olduğu Kızak Yarışı aktivitesinde birinciye kupası verildi. Katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı.

Yer: Sway Hotel / Erzurum
Tarih: 01/03/2018

Mercedes Kızak Yarışı Mercedes Kızak Yarışı Mercedes Kızak YarışıMercedes Kızak Yarışı