Turkcell Paf Takımı için M3 Works olarak düzenlediğimiz bisiklet atölyesinde katılımcılar ekip ruhunu üst seviyede tutarak demonte bisikletleri birleştirdi ve yardıma muhtaç çocuklara bağışladık. Turkcell Paf Takımı ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Atölyesi aktivitesi yüksek enerjili ve takım çalışmasına dayalı bir aktivite olarak hayat buldu. Bisikletlerin tamamlanıp çocuklara bağışlanmasıyla biten Bisiklet Atölyesi aktivitesi Turkcell Paf Takımı’nın yoğun toplantı günü arasında buz kırıcı ve takım gücünü arttırmaya yönelik bir aktivite olarak gerçekleşti.

27 Haziran Cuma günü Sarıyer’de gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Atölyesi 250 kişilik Turkcell Paf Takımı ekibi ile hayat buldu. Turkcell Paf Takımı ile gerçekleştirilen Bisiklet atölyesi katılımcıların takım ruhu ve motivasyonlarını üst seviyelerde tutarak yapılan aktiviteye odaklanmaları ile gerçekleşti. Aktivite sırasında oldukça keyif alan Turkcell Paf Takımı katılımcıları ekip ruhu çerçevesinde birbirleri ile sürekli yardımlaşarak başarılı bir aktivite gerçekleştirdiler. Demonte haline getirilmiş bisikletleri önlerinde bulunan yönerge kitapçıklarını okuyarak takım halinde tamamlamaya çalıştılar. M3 Works asistanlarımız gözetmenliğinde gerçekleştirilen aktivitede de tam 25 bisiklet yapılıp yardıma muhtaç çocuklara bağışlandı. Katılımcılar önlerinde bulunan yönerge kitaplarını takip ederek yaptığı bisikletleri takım olarak en sağlam şekilde tamamladılar. Demonte olan bisikletleri birleştirip bitiren katılımcılar M3 Works asistanlarının yapılan bisikleti kontrol etmesinden sonra sağlam bir bisiklet olduğuna emin oldular. Ayrıca etkinliğin gerçekleştiği alanın farklı bir bölümünde olan öğrenciler sabırsızlıkla bisikletleri beklerken Turkcell Paf Takımı ekibi sürprizi bilmeden bisikletleri yapmaya devam ettiler. Aktivite sonrasında bisikletleri tamamlayan Turkcell Paf Takımı ekibi bisikletleri süsleyip renklendirdiler. Takımlar haline ayrılan Turkcell Paf Takımı ekibi takım ruhunu ortaya koyarak harika bisikletler yaptılar.Aktivite bitiminde etkinlik alanına koşan öğrencilerle birlikte duygusal anlar yaşayan Turkcell Paf Takımı ekibi takım olarak yaptıkları harika bisikletlerin gururunu yaşadılar.

Turkcell Paf Takımı ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Atölyesi etkinliği katılımcıların yüksek enerjisi ile başarılı bir şekilde tamamlandı. Ayrıca Turkcell Paf Takımı ekibinin bisikletleri yardıma muhtaç çocuklara bağışlanması takım olarak harika işler yaptığının güzel bir parçası oldu. Takım ruhu ve ekip olma gücünün ne kadar önemli olduğunu anlayan Turkcell Paf Takımı ekibi keyifli bir şekilde aktiviteyi tamamlamış oldu.

Yer: Bahar Country / Bahçeköy
Tarih: 27/06/2014

Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası Turkcell Bisiklet Fabrikası

YouTube video