M3 Works  olarak Avea çalışanlarının birbiriyle iletişim köprüsü kurması  için düzenlenen etkinlikte keyifli  ve eğlenceli  dakikalar yaşandı. Belirli bir zaman zarfı içerisinde karşılıklı sorular sorarak birbirlerini tanımaya çalışan Avea çalışanları sürenin dolmasıyla bir diğer katılımcıyı tanımak için partner değiştirdiler. Kısa sohbetler sonunda birbirlerine kartvizitlerini veren Avea çalışanlarımız Team Networking sayesinde pek çok yeni kişi tanıma fırsatı yakaladı. Team Networking etkinliğinin en bilinen özelliği buz kırıcı olmasıdır, katılımcılar arası iletişim bağları kurulurken kısa sürede birçok kişiyle tanışma fırsatı bulan katılımcıların özgüvenlerinin artmasına da olanak sağlandı. Genellikle proje, konferans ya da seminer gibi organizasyonlar öncesi kişilerin kaynaşması için düzenlenen Team Networking ile yaklaşık 70 katılımcıdan oluşan Avea çalışanları etkinlik sonunda herkesle tanışmış oldu. Bu etkinlik kendini tanıtma ve karşı tarafa doğru mesaj verme konusunda kişilerin kendilerini geliştirmelerine de katkı sağladı. Asansör cümlesi olarak tanımlanan kendinizi  30 saniyede nasıl bir CEO’ya tanıtırsınız? Sorusuna verilen cevap sizin kendinizi tanımladığınız cümledir. İlişkileri güçlendirmeyi sağlayan bu çalışma, genellikle konferans önceleri yapılan, organizasyonun devamında tüm katılanların birbirlerine karşı daha rahat iletişim kurmalarına ve hızlı network oluşturmalarına olanak sağladı. Etkinlik boyunca ortamda oluşan yüksek enerji ve katılımcıların sinerjisi görülmeye değerdi.

Etkinlik sonunda yeni tanışan katılımcılar kendini en iyi tanıttığını düşündükleri Avea çalışanının kartvizitini bir fanusa attılar. Tüm katılımcılarımız fanusa kartvizitlerini bıraktıktan sonra yapılan sayımda kendini en iyi tanıtan Avea çalışanını seçmiş oldular. Sonuç odaklı ve etkili bir şekilde birbirlerini tanıma fırsat bulan Avea çalışanları etkinlik sonunda oldukça keyifli görünüyorlardı. M3 Works ekibi olarak iki kulüp üyelerinin birbirlerini tanıma fırsatı sağlayan Team Networking etkinliği amacına ulaştı ve başarıyla son buldu.

Yer: Riva’s Club / Ömerli
Tarih: 26/06/2014

Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking Avea Speed Networking

YouTube video