M3 Workls olarak Avea ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı aktivitemizde farklı gruplara ayrılan katılımcılarla harika bir etkinlik gerçekleştirdik. Defineye ulaşmada takım ruhu, takım gücü, birlik ve beraberlik konularında odaklanan gruplar aktiviteyi keyifli bir şekilde gerçekleşti. Define Avı etkinliğimizde büyük bir sinerji oluşturan katılımcılar etkinlik sırasında defineyi bulmak için büyük çaba harcadılar.

26 Haziran Perşembe günü Avea ekibi ile birlikte Riva’da gerçekleştirdiğimiz Define Avı aktivitemizde katılımcılar çok renkli görüntüler ortaya koydular. Farklı takımlara ayrılan Avea ekibi önce küçük bir brief alarak etkinliğe hazır hale geldiler. Etkinlik sırasında birbirleri ile yardımlaşarak görev dağılımı yapan Avea ekibi defineye ulaşmak için her adımı dikkatli bir şekilde geçtiler. Görev noktalarında şirket ile ilgili soruları yanıtlayan Avea ekibi doğru sonuçlara ulaşmak için fikir birliği gerçekleştirerek doğru adımlar attılar. Define Avı aktivitesi sırasında 6 farklı grup 13 ayrı noktadan bir bir geçerek dikkatlerini aktiviteye odakladılar. Her grubun başında olan M3 Works asistanları etkinlikten önce takımlara harita, pusula, fener gibi araçları vererek defineyi bulmalarında yardımcı oldular. Eldeki malzemeleri iyi değerlendiren ekipler defineye ulaşmak için sinerjilerini hep yüksek tuttular. Takımdaki her bireyin zincirin bir halkası olduğu Define Avı aktivitemizde katılımcılar görev paylaşımı yapıp hedefe daha doğru ve daha hızlı ulaşmaya çalıştılar. Yüksek motivasyon ve takım ruhunun en iyi şekilde kullanılması gereken Define avı aktivitemiz zorlu sorular ve görevler eşliğinde gerçekleşti. Takımlar şifreleri çözerek ulaştıkları her noktada farklı görevler gerçekleştirdi. Takım çalışması ve takım ruhunun arttırılmaya yönelik olduğu her noktada bulunan bu görevler Avea ekibinin keyif alarak yapması ve motivasyonlarını hep yüksek tutmaları ile gerçekleşmiş oldu.

Define avı sonunda sanığa ulaşan ve hız, görev becerileri, takım olma gibi aşamalarla değerlendiren birinci olan ekip sandığı bulmanın heyecanı ve sevinciyle aktiviteyi başarılı bir şekilde tamamladı. Takım ruhu, motivasyon, ekip olabilme gibi unsurların ne kadar önemli olduğunu öğrenen Avea ekibi Define Avı aktivitesini keyifli bir şekilde tamamlamış oldu.

Yer: Riva’s Club / Ömerli
Tarih: 26/06/2014

Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı Avea Define Avı

YouTube video