YouTube video

M3 Works olarak Vestel ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası atölyesi bir takım aktivitesinin yanı sıra bir sosyal sorumluluk aktivitesi olarak gerçeklemiştir ve katılımcıların motivasyonunun yüksek seviyede sağlandığı bir aktivite olarak hayata geçmiştir. Vestel ekibinden katılan 200 katılımcı firma içi motivasyonu ve iletişimini Bisiklet Fabrikası Atölyesi ile arttırdılar. Gerçekleşen Bisiklet Fabrikası etkinliği sosyal sorumluluk kapsamında motivasyonun üst düzeyde, keyifli bir hal alırken ekibin de birbirleri arasındaki iletişim bağı güçlenmiş oldu.

27 Nisan 2018 Perşembe günü Vestel ekibi ile birlikte Çeşme Sheraton Otel’de yaptığımız Bisiklet Atölyesi 200 kişinin katılımı ile gerçekleşmiştir. Bisiklet Fabrikası etkinliği ile katılımcılar sürekli pekiştirdikleri motivasyon enerjisi ve interaktif bir şekilde gerçekleşen takım ruhu gücünü keyifli bir şekilde yükselttiler.Katılımcılar kendilerine verilen yönerge kitapçıkları ile demonte şekilde duran bisikletleri keyifli bir şekilde ve takım ruhunun vermiş olduğu sinerji ile bisikletleri birleştirmeye başladılar. Gruplar haline ayrılan Vestel ekibi Bisiklet Fabrikası‘nda bisikletleri en ince ayrıntılarına kadar birleştirdiler. Oldukça renkli görüntüler sergileyen Vestel ekibi birbirleriyle takım ruhu ve motivasyon birliği içerisinde gerçekleştirdikleri Bisiklet Fabrikası etkinliğini başarılı bir şekilde tamamladılar. Gruplara bölünmüş olan Vestel ekibi demonte haline gelmiş bisikletleri birleştirebilmek için masalardaki materyalleri kullanarak takım ruhu çerçevesinde bisikletleri birleştirdiler. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra bisikletler ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi için hazırlanmaya başlandı. Vestel ekibi ile gerçekleştirilen Bisiklet Fabrikası‘nda bisikletleri birleştiren katılımcılar, bisikletlerin kesin olarak yapıldığını denetledikten sonra bisikletleri test etmeye başladılar ve kullanılmaya hazır hale getirdikten sonra bisikletleri süsleyip ihtiyaç sahibi çocuklara vermek için hazır hale getirdiler. Katılımcılar hazır hale gelmiş bisikletlerle birlikte hediye edilecek öğrencilere birer mektup yazarak onların daha mutlu olmasını sağladılar.

Katılımcılar kendilerine sunulan kısıtlı zamanda yapılacak Bisiklet Fabrikası etkinliğini hem keyifli bir şekilde tamamladılar aynı zamanda zamanı verimli kullanarak bisikletleri tam anlamıyla hazırlayarak etkinliği tamamladılar. Takım motivasyonunun verdiği güçle Vestel ekibi bisikletleri kusursuz tamamladılar ve yapmış oldukları bisikletlerinihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilmesi bütün duyguların üstünde bir yer almış oldu.

Yer: Sheraton Çeşme Hotel
Tarih: 27/04/2018

Vestel Bisiklet Fabrikası Vestel Bisiklet Fabrikası Vestel Bisiklet Fabrikası Vestel Bisiklet Fabrikası