YouTube video

M3 Works olarak Vestel ekibi için gerçekleştirdiğimiz Fuaye Aktiviteleri çok renkli görüntülere sahne oldu. Toplantı aralarında çeşitli etkinliklerle enerjilerini yükselten Vestel ekibi fuayenin her noktasında aktivitelerle keyiflerine keyif kattılar.

27-28 Nisan 2018 tarihinde Sheraton Çeşme Hotel’de Vestel ekibi için Fuaye Aktiviteleri gerçekleştirdik. Fuayede bulunan 4 aktivitede birbirinden eğlenceli aktiviteler olup katılımcıları toplantı stresinden çıkararak enerjilerini yükseltmeyi sağladı. Fuayenin bir noktasında Step Hero etkinliği vardı, bu alanda katılımcılar ayaklarını kullanarak ekranda çalan müziği yerdeki pedalları kullanarak çalmaya çalışıyorlardı. Başka bir noktada Refleks Cevaplar etkinliği vardı, burada da katılımcılar ekranda çıkan soruları çevresinde bulunan butonlara basarak cevap vermeye çalışıyordu, en hızlı sürede sorulara cevap veren kişi günün birincisi olmaya hak kazanıyordu. Diğer bir noktada ise Uçuş Simülatörü yer almaktaydı bu noktada katılımcılar simülatöre binerek uçuş deneyimini farklı bir boyutta gerçekleştiriyorlardı, oyunla harmanlanan bu simülatör uçarken puanları toplayarak birinciyi belirleyen bir aktiviteydi. Son noktada ise Mirror Booth etkinliği vardı katılımcıların burada bir ayna karşına geçerek kendilerini tam anlamıyla gördükleri açıyla poz vererek fotoğraf çektirmeleridir. Birbirinden farklı kostümlerle yaratıcı fotoğraflar çekinen katılımcılar anında çıktı halini alarak kendilerine o günden kalan bir hatıra bıraktılar.

Vestel ekibi tüm gün süren toplantı aralarında yoğunluklarını atmak birazda eğlenmek için gerçekleştirdiğimiz fuaye aktivitelerinden büyük keyif aldılar. Düşen enerjilerini yüksek seviyeye çıkaran katılımcılar günün sonunda toplantıların yoğunluğunda boğulmaktan kurtulmuş oldular.

Yer: Sheraton Çeşme Hotel
Tarih: 27/04/2018

Vestel Fuaye Aktiviteleri Vestel Fuaye Aktiviteleri Vestel Fuaye Aktiviteleri Vestel Fuaye Aktiviteleri