YouTube video

M3 Works olarak Vestel ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Çikolata Fabrikası renkli ve bir o kadarda eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcıların ilgi gösterdiği aktivitede kendilerine çikolatalar kullanarak çeşitli ürünler yarattılar.

28 Nisan Cumartesi günü Vestel ekibi ile birlikte Çeşme Sheraton’da Çikolata Fabrikası gerçekleştirdik. 50 katılımcının yer aldığı aktivitede masaların başına geçen katılımcılar eğitmenin gelmesiyle aktiviteye başlamış oldular. Takım uyumu ve takım içi motivasyonu arttıran Çikolata Fabrikası‘nda Vestel ekibi birbirlerinden destek alarak keyifli dakikalar geçirdi. Masaların üzerinde bulunan malzemeler ile en iyi tasarımı ve lezzeti yakalamaya çalışan takımlar ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Ayrıca en iyi çikolatayı yapabilmek için birbirlerine yardımcı olan katılımcılar hem takım içi hem de takımlar arası bağları kuvvetlendirdi. Aktivite boyunca katılımcıların sergiledikleri iletişim ve motivasyon görülmeye değerdi. Takımlar arası iletişimin firma içi uyuma olan katkısını gösteren bu aktivite, Vestel ekibi tarafından oldukça beğeni topladı. Yaratıcılığın takım çalışması ile zirveye çıktığı bu aktivitede, her takım birbirinden değişik lezzet ve görünümdeki çikolataları yaparken eğlenceli anlar yaşadı. Rekabetin yerini iş birliğinin ve uyumlu takım çalışmasının aldığı etkinlikte, Vestel ekibi eğlenceli vakit geçirdiler. Çikolata yapımı süresince iş bölümlerine takımca karar veren katılımcılar takım içi güveni ve takım içi iletişimlerini geliştirdiler. Takımların birbirleriyle yardımlaşarak yaptıkları çikolatalar katılımcıların motivasyonunu arttırmada katkıda bulundu. İç motivasyon, yaratıcılık, takım uyumu ve iş birliği gibi temaların vurgulandığı etkinlik başarıyla son buldu.

Vestel ekibi ile gerçekleşen Çikolata Fabrikası etkinliği enerjisi hep üst seviyede yer alan bir etkinlik oldu. Ekibin etkinlikten istenilen mesajları doğru bir şekilde aldığı gösterdikleri uyumla belli etmiş oldu. İş birliği içerisinde hazırlanan çikolatalar atölye sonunda hep birlikte keyifle tüketildi.

Yer: Sheraton Çeşme Hotel
Tarih: 28/04/2018

Vestel Çikolata Fabrikası Vestel Çikolata Fabrikası Vestel Çikolata Fabrikası Vestel Çikolata Fabrikası