M3 Works ekibi olarak bir Otomotiv firması çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Company Rally: Elektrikli etkinliği oldukça eğlenceli anlara sahne oldu. Firma çalışanları alanda toplanmaya başladı ve herkes geldikten sonra aktiviteye geçildi. Katılımcıların hiç beklemediği bir anda karşılarında aktivite alanını gördüklerinde oldukça şaşırdılar. Etrafta bulunan materyallerin ne işe yarayacakları hakkında bir fikri olmayan katılımcılar etkinliğin başlamasıyla birlikte kafalarındaki soru işaretlerinden teker teker kurtuldular.

8 kişilik ekibin, 2 takıma ayrılmasıyla birlikte takımlar kendilerine bir takım adı belirleyerek çalışmalarına başladı. Hızla ellerinde bulunan malzemelerle işe koyulan katılımcıların çabası takdire değerdi. Birbirlerini çok iyi tanımamalarına rağmen takım halinde hareket eden ekipler takım çalışmasının önemini daha önceden farkına vardılar. Ortaya çıkan eserin güzel olması için birlikte hareket etmeleri gerektiğinin farkına varan takımlar ellerinden gelen her şeyi yaptılar.

Yaratıcılığın ve tasarımın üst seviyede olduğu etkinlikte her takım en iyi aracı oluşturmak için üstün gayret sarf ediyordu. Oluşan ortak sinerji ile birlikte her takım, takım çalışması yaparak ve birbirleriyle yardımlaşarak elektrikli araçlarını oluşturmaya devam etti. Elektrikli motor kullanılan araçlarını tamamlayan takımlar yarışmaya başlamak için artık hazırdı. Takımların araçlarını tamamlamasının ardından heyecan daha da arttı. Takımların kendilerinin tasarladığı araçlarla yarışacaklardı. Takımlar hızla araç pilotlarını belirlemeye başladı. Her takımın araç pilotunun belirlenmesinin ardından yarışmaya geçildi. Kıyasıya rekabetin üst seviyede olduğu yarışmada üstün çıkan takımlar bir üst tura çıktılar. Final yarışının ardından birinci olan takım kutlamalara başlarken ödül töreni için M3 Works ekibi hazırlıkları başladı. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.

Yer: İstanbul
Tarih: 03/07/2018

Otomotiv Firması Company Rally Elektrikli Otomotiv Firması Company Rally Elektrikli