domino taslariTakımınızın büyük domino taşlarını ardarda, belli bir düzen ve sırada özenle dizerek oluşturduğu çok özel çalışmada hataya yer yok!

Henüz eser oluşturulurken yapılacak bir denge hatası tüm taşların devrilmesine ve tüm çalışmanın başa dönmesine sebep olabilir.

YouTube video

Üstelik zaman da kısıtlı! Bu yüzden tüm takım birlikte çalışmalı, büyük resmi düşünerek yüksek konsantrasyonla organize olmalı ve başarıya hep beraber katkıda bulunmalı.

Katılımcı: 5-5000
Zaman: Kısa senaryo 60 dk. Uzun senaryo 180 dk.
Kazanımlar: İşbirliği, İletişim, Motivasyon, Konsantrasyon, Stres Yönetimi

Referans İşler

Good Year

Kısıtlı zamanda belirli bir düzen ve özenle yerleştirilmesi gereken Domino Taşları etkinliğinde Good Year ekibi keyifli dakikalar yaşadı. Katılımcılar arasındaki iletişim kuvvetlendiren bir etkinlik olan domino, iş birliği ve takım motivasyonunun da önemini vurgulayan bir atölyedir.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/good-year-domino-taslari/

Ball Beverage

Daha önce birlikte çalışma fırsatı bulamayan katılımcıların kaynaşması ve iletişimlerinin güçlenmesi için de fırsat sunan bu etkinlikte Ball Beverage ekibi eğlenceli anlar yaşadı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/ball-beverage-domino-taslari/

TEB Arval

TEB Arval ekibi ile birlikte Domino Taşları aktivitesini gerçekleştirdik. M3 ekibinin sabahın erken saatlerinde alana gidip Domino Taşları aktivitesinin hazırlıklarını tamamlamasının ardından TEB Arval ekibi beklenmeye başlandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/teb-arval-domino-taslari/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması