Geçtiğimiz günlerde bir ilaç firması ile çok eğlenceli bir CompanyRally aktivitesi gerçekleştirdik. Her takım ellerindeki malzemelerle kendi arabasını tasarladı, aracı kullanacak bir pilot seçti veee son kontrollerin ardından yarış başladı🏁🏎 Kıyasıya rekabetin olduğu ve bir o kadar da eğlenceli bir gün geçirdik. 🥳

Üret,tasarla,bin,yarış ve karşınızda CompanyRally!

Start bayrağı sallandı ve yarış başladı. Kendi ürettiğiniz kendi zevklerinize göre tasarladığınız kartondan yapılan aracınızın içerisinde diğer araçlardan önce bitiş çizgisine doğru ilerlediğinizi hayal edin ve sonrasında m3work.com.tr/iletişim adresindeki mail veya telefon numarası üzerinden bizlere ulaşın ve sizleri deCompanyRally de pistte görelim. Çalışma arkadaşlarınızla beraber hem yeteneklerinizi ve becerilerinizi konuşturup hem birbirinizle yarışıp hem de daha önce eğlenmediğiniz kadar eğleneceğiniz etkinliğimizde takım motivasyonunuzu ve ekip ruhunuzu arttırarak verimli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Salonda bir masa, üstünde karton, mukavva, bant, makas gibi envaı çeşit malzeme, yanınızda sizinle aynı takım numaralı stickerları bulunan iş arkadaşlarınız ve 1 saatlik üretim süreniz başladı.  Etkinlik başlangıcında  M3 Works’ün eğlenceli oyunları ile dağıtılan takımlar ilk olarak iş paylaşımı yaparak üretecekleri araba modelini hazırlamaya başlamaktadır. Planlı, stratejik ve en önemlisi takım olarak birlikte hareket etmenin önemini anlayan katılımcılar, takımında ki arkadaşları ile beraber ortak bir amaç için çalışacaklardır. İlk aşamayı atlatan takımlar hem birbirlerine karşı artan güvenleri hem de yaşadıkları eğlenceli anlarla beraber tasarladıkları arabayı kendi zevklerine göre süsleme ve modifiye ederek yarışa hazır hale getirmektedir. Bu aşamada tamamen özgür olan katılımcılar ortaya çıkardıkları rengarenk, ışıltılı araçları ile piste çıkıp dosta güven düşmana korku vererek  yarışa başlamaktadır. Taş devrinde ki FredÇakmaktaş’ın gözlerde canlanan arabası gibi bir görüntüye sahip olan araçlar virajlarla dolu piste birbirine geçmeye çalışarak sürpriz ödülün sahibi olmaya çalışmaktadırlar.Eğlencenin, kahkahanın bir an bile duraksamadığı etkinliğimizde hem takım içi iletişim hem de takım olma duygusu en üst düzeye çıkartmakta ve birlikte karar alıp uygulamak katılımcıların teorikte sürekli konuşulan kavramların pratikte de uygulanmasını sağlamaktadır.

YouTube video

10.01.2022 tarihinde 18 takıma ayrılan 180 kişilik güler yüzlü ve bir o kadar da yetenekli olan ilaç firması katılımcıları ileCompanyRally etkinliğimizi gerçekleştirdik. Birbirinden şahane dizayn edilmiş 18 tane aracınbirbirleriyle çekilen kura sonucunda yarışmasının ardından 14 numaraları takım üyeleri yarışmanın galibi olmayı başardılar. Takımların araçlar yapılırken verdikleri emek ve yarış esnasında yaşadıkları heyecan ile unutamayacakları anlar yaşadıklarını belirterek, araçları ile beraber bol bol fotoğraf çektirerek etkinliği sonuna gelindi.